Szablon JSN Tendo - Niemożliwa instalacja ?

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
a3e3
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2013, 23:07:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Szablon JSN Tendo - Niemożliwa instalacja ?

Post autor: a3e3 »

Chciałem zainstalować Szablon JSN Tendo z wersją Joomla 3.0 http://demo.joomlashine.com/joomla-temp ... endo/pro/i

Wskazuje plik zip instalacyjny menu instalatora , po paru sekundach zostaje tylko biały ekran.

1. Nie da się, bo za ciężki dla systemu cba ?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Szablon JSN Tendo - Niemożliwa instalacja ?

Post autor: Venite »

a3e3 pisze: 1. Nie da się, bo za ciężki dla systemu cba ?
Dokładnie tak, bo np. przekracza limit zapytania.
Musisz wgrać folder na FTP do katalogu z dodatkami (pluginami) i stamtąd zainstalować.
Jeśli nie wiesz, jak, to:
Login do FTP: admin@adresstrony (np. admin@strona.cba.pl)
hasło: takie jak do panelu CBA (domyślnie, chyba, że zmieniałeś)
serwer: adres Twojej strony (kiedyś było cba.pl, teraz zaleca się wklepać bezpośrednio adres Twojej WWW)
Port: pusty, 21 lub 210
Tryb PASYWNY.

Polecam program FileZilla do wgrywania dużej ilości/dużych plików.

Natomiast gdzie wgrać i jak stamtąd zainstalować, możesz zdaje się znaleźć w FAQ lub na Forum supportu Joomla!. ;)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
a3e3
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2013, 23:07:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Szablon JSN Tendo - Niemożliwa instalacja ?

Post autor: a3e3 »

Dziękuje za odpowiedź

Używałem Filezilla. Próbowałem nawet instalować na czystym koncie "jsn_boot_pro_j30_quickstart" jomla przechodziła dwa okna konfiguracji ale nie udało się utworzyć tabel i powrót do podsumowania ustawień instalacji.

Analogicznie sam szablon JSN skopiowałem do tmp, instalowałem z /virtual/moja strona.cba.pl/tmp/jsn i też brak reakcji

Ostatecznie chyba jedynie Gantry jest chyba najciekawszym szablonem który cba obsłuży, ale tylko główny szablon z dodatkami na razie działa. Instalacja Qasar zmienia coś w gantry i oba szablony nie działają nie da się ich konfigurować ani automatycznie usunąć ?

Limit jednego pliku to 10MB akurat optymalnie do gk_meet_gavern_quickstart_J!30.zip 9,6 MB instalator rozpakowuje plik do tmp tak samo jakbym sam skopiował ale z powodu ograniczeń nie instaluje.

Chyba utworze drugie konto do testowania modułów i dodatków. Np Joes World Cloud zmiana któregoś z ustawień (położenia ?) może wyłączyć całkowicie stronę mimo wyłączenia dodatku strona domowa może być nadal "biała".

Jest może jakaś lista niekompatybilnych dodatków z cba ? (o curl czytałem)
ODPOWIEDZ