Problem z instalacją Joomli.

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
Trashook
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2014, 14:33:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Problem z instalacją Joomli.

Post autor: Trashook »

Witam ,

Mam problem z instalacją Joomli .W zakładce Oprogramowanie wybrałem "joomla25" po tym wyświetliła informacja że Joomla jest instalowana. Poczekałem 20 sekund kliknąłem link który przenosi do dalszej konfiguracji ale tym razem przeniosło mnie na pustą stronę i wyświetlił się komunikat " Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony. " Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Problem z instalacją Joomli.

Post autor: DeaDriam »

No to jaki to adres strony..jak np nie darmowa z cba tylko np .pl to moze warto ja wpierw zarejestrowac,bo i tacy uzytkownicy tu bywaja ..poczatkujacy co nie wiedza ze domeny wlasne z koncowka .pl trzeba rejestrowac
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
Steelbonez
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2014, 13:16:49
Strona na CBA.pl: http://ballsofsteel.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem z instalacją Joomli.

Post autor: Steelbonez »

hosting joomla
Trashook pisze:wybrałem "joomla25" po tym wyświetliła informacja że Joomla jest instalowana. Poczekałem 20 sekund kliknąłem link który przenosi do dalszej konfiguracji ale tym razem przeniosło mnie na pustą stronę i wyświetlił się komunikat " Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony. " Z góry dziękuje za pomoc.
Akurat Joomla przez net2ftp można łatwo zainstalować ręcznie na hostingu zamiast używać autoinstalatora .
Wrzucasz paczkę .zip z tym CMS, i rozpakowujesz ją w filemanagerze.
Zakładasz nową bazę danych i wywołujesz instalację wpisując adres gdzie znajdują się rozpakowane pliki.

Działa na stówę, za każdym razem, w przeciwieństwie do automatycznych instalatorów, których po 2 czy 3 razie walki z problemami przestałem w ogóle ruszać.
ODPOWIEDZ