Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
wionio
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2014, 14:21:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Post autor: wionio »

Witam!
Mam problem z wgraniem JOOMLi w wersji 3.2.1 na serwer cba.pl. Jako, że nie ma wersji wyższej niż 2.5 w szybkich instalacjach, przez FTP-a wrzuciłem instalkę na serwery. Wszystko przebiega dobrze do momentu kiedy tworzony jest plik konfiguracyjny, w tym momencie wraca do pozycji wyjściowej. Byłbym wdzięczny za wszelkie porady.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Post autor: rkd77 »

joomla-3.2.1 wymaga InnoDB, którego na cba nie ma. Jest joomla25-2.5.17 w Oprogramowaniu do zainstalowania.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
wionio
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2014, 14:21:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Post autor: wionio »

rkd77 pisze:joomla-3.2.1 wymaga InnoDB, którego na cba nie ma. Jest joomla25-2.5.17 w Oprogramowaniu do zainstalowania.
Okej dziękuję za szybką poradę. Natomiast mój znajomy ma zainstalowaną JOOML-e w wersji 3.XX tyle, że zrobił to okoła miesiąca temu..twierdził, że taka instalacja była dostępna..
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Post autor: rkd77 »

wionio, była, ale ją zablokowałem.
W ostatnim kroku instalacji 3.2.1, gdy wraca do poprzedniej strony, możesz wpisać w polu adresu http://twojurl/installation/index.php, wtedy pojawi się strona z możliwością skasowania folderu instalacyjnego.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
wionio
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2014, 14:21:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem z instalacją Joomla 3.2.1 na serwerze cba.pl

Post autor: wionio »

rkd77 pisze:wionio, była, ale ją zablokowałem.
W ostatnim kroku instalacji 3.2.1, gdy wraca do poprzedniej strony, możesz wpisać w polu adresu http://twojurl/installation/index.php, wtedy pojawi się strona z możliwością skasowania folderu instalacyjnego.
Tak już to zrobiłem i tworzę coś tam w wersji 2.5. Dzięki za wyjaśnienie sprawy.
ODPOWIEDZ