Pozycje z menu zniknęły

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
davcio24
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2010, 09:31:32
Strona na CBA.pl: http://davcio24.cba.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1680x1050

Pozycje z menu zniknęły

Post autor: davcio24 »

Mam taki problem: gdy dziś wszedłem na swoją stronę zauważyłem, że pozycje z menu zniknęły! Menu jest, a pozycji nie ma (jak na obrazku)
Obrazek


W panelu admina także wszystkie pozycje w menu zniknęły i problem polega na tym, że żadna nowa po utworzeniu się tam nie pojawia.
Obrazek



Poza tym zauważyłem także, że zniknęła możliwość zaznaczania modułów w menu moduły. Nie mogę także włączyć lub wyłączyć modułów z pozycji tego menu (mimo, że wcześniej mogłem) - teraz muszę wejść do edycji danego modułu, żeby to zrobić.
Obrazek

Jaka może być przyczyna problemu? Czy będę musiał od nowa instalować joomla czy może da się zrobić jakiś backup czy coś w tym stylu.
Dodam, że mam joomla 1.5 instalowanego właśnie z CBA (z menu oprogramowanie) i wszystko jeszcze 2 czy 3 dni temu było OK. Reszta modułów cały czas działa, tylko z menu coś się sypło. Będę wdzięczny za pomoc.

P.S. Sorry za wielkość obrazków.

---- EDIT ----

Problem rozwiązany, w dość dziwny sposób, ale rozwiązany... Tak jak sie pojawił tak zniknął, sam z siebie. Nie wiem jak to możliwe, ale najwazniejsze że strona działa. Temat do zamknięcia - sorry, za problem.
gose
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2012, 00:25:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Re: Pozycje z menu zniknęły

Post autor: gose »

Witam!
Odświeżę temat. Kilka dni temu spotkało mnie dokładnie to samo, identycznie jak u poprzednika. Niestety samo się nie naprawia ;)
Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać? Ma ktoś w tym doświadczenie? Będę wdzięczny za pomoc.
ODPOWIEDZ