Liczba plików na serwerze cba.pl

Konfiguracja cmsów Joomla i Mambo.
gabdziol
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2012, 19:15:39
Strona na CBA.pl: blekitni-leopoldow.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: gabdziol »

Witam!
Mam pewien problem, a mianowicie. Posiadam własną stronę na serwerze cba.pl. Istnieje ono około roku. Dostępna liczba plików to 50 tys. Wykorzystane mam niby troszkę ponad 18 tys, i to jest bardzo dziwne, że jest ich tak dużo. Posiadam ok. 1tys zdjec, co z miniaturkami i z oryginalnymi wielkościami daje około 3 tys. Dodatków, komponentów, itp. nie mam za dużo. Dziwi mnie fakt, że tak dużo wykorzystanych mam plików.
Czy może ma ktoś jakiś pomysł, jak sprawdzić, który folder,bądź czy może jest to jakiś błąd, że mam tak wielką ilość tych plików.
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś pomocny i pomoże rozwiązać ki ten problem.
Wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Paweł.

Aha, zapomniałem dodać, że pewien okres czasu temu sprawdzałem (dokładnie nie wiem kiedy to było), ale powiedzmy, że 3 miesiące temu to plików było, ok. 5 tys. A dodawałem tylko newsy i i zdjęcia. Niemożliwe jest, aby było tego tak dużo :/

I jeszcze jedno, czy jest możliwość zwiększenia ilości dostępnych plików na serwerze z 50 tys na więcej ???
Oczywiście strona osadzona jest na Joomla 1.5.23.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: fuma »

gabdziol czysta joomla ma ponad 4000 plikow. Doliczajac do tego dodatki, twoje zdjecia, pliki z systemu keszowania strony itp. Razem sumujac wszystko latwo doliczyc sie takiej ilosci plikow, chociaz moze to wygladac na cos nieprawdopodobnego ;]
gabdziol
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2012, 19:15:39
Strona na CBA.pl: blekitni-leopoldow.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: gabdziol »

Ale to jest dziwne, ponieważ posiadałem wcześniej phoca gallery i cały czas pokazywało mi , że mam niecały 1tys. W takim razie to dane podane przez cba.pl w moim panelu administracyjnym musiały być błędne :/, bo innej możliwości nie widzę. Nawet kiedy na początku zainstalowałem gołą Joomle to pokazywało mi ok. 500 plików wykorzystanych....

Czy jest możliwość zwiększenia ilości dostępnych plików?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: fuma »

Nie ma sensu zwiekszania limitu plikow skoro masz do wykorzystania jeszcze 32 tys.
gabdziol
Posty: 5
Rejestracja: 16 kwie 2012, 19:15:39
Strona na CBA.pl: blekitni-leopoldow.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: gabdziol »

Na razie mam jeszcze sporo, ale nie wiadomo ile będę dodawał kolejnych plików, a pytanie "czy można zwiększyć ilość dostępnych plików" była z ciekawości :), aha i czy jest taki zabieg darmowy czy płatny?
Kasica
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2013, 10:15:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: Kasica »

Odgrzewam kotleta. Serwis mi sie rozwija. Wiem, że mam jeszcze sporo miejsca, ale chciałabym wiedziec, czy kiedykolwiek będe miała mozliwość zwiększenia liczby plików?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: Venite »

Kasica , ciężko cokolwiek zagwarantować. Póki co, nie ma co robić problemu tam, gdzie go nie ma. Jak limit się mocno skurczy, wtedy zacznij się martwić. ;)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Kasica
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2013, 10:15:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Re: Liczba plików na serwerze cba.pl

Post autor: Kasica »

Ja wiem, że martwię się na zapas, ale perspektywa przenoszenia wszystkiego gdzieś w bliżej nieznane miejsce mnie przeraża :)
Przyzwyczaiłam się...ale dobrze, pomarudzę za miesiąc lub dwa :)
ODPOWIEDZ