Przekierowanie domeny z nazwa.pl

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
malwinkamarcin
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2013, 17:26:54
Strona na CBA.pl: recenzujemy.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Przekierowanie domeny z nazwa.pl

Post autor: malwinkamarcin »

Witam. Wykupiłem (za darmo) domenę na nazwa.pl. Aby po wpisaniu jej w przeglądarke przekierowało mnie do stronki zrobione jw wrodpress na cba.pl muszę podać ZEWNĘTRZNY ADRES IP.

Jest tam taka informacja: "Przekierowanie domeny na zewnętrzny adres IP umożliwia przekierowanie wpisów w DNS dotyczących WWW oraz poczty tej domeny na wskazany, zewnętrzny adres IP. W formularzu podaj adres IP, na który chcesz przekierować zamówioną domenę (np. adres 85.128.128.36)."

I pole na adres IP

CZy mam do domeny lub serwera gdzieś przypisany ten adres IP na cba żebym mógł tam podać??

Poniżej jest jeszcze informacja dotycząca poczty (akurat tego nie potrzebuję ale podajęwrazie czego):
"Oprócz powyższych opcji konfiguracyjnych możesz dodatkowo przekierować domenę na posiadaną usługę poczty. Przekierowanie na usługę poczty modyfikuje wyłącznie rekord MX konfigurowanej domeny.

Przekieruj domenę na pakiet pocztowy

przekieruj na mój pakiet pocztowy
przekieruj na pakiet pocztowy w innym Panelu Klienta"
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Przekierowanie domeny z nazwa.pl

Post autor: rkd77 »

IP cba to 95.211.144.87
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
malwinkamarcin
Posty: 2
Rejestracja: 01 paź 2013, 17:26:54
Strona na CBA.pl: recenzujemy.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1680x1050

Re: Przekierowanie domeny z nazwa.pl

Post autor: malwinkamarcin »

dziekuję :) :jupi:
ODPOWIEDZ