Problem z płatną domeną

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
pouler
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:00:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Problem z płatną domeną

Post autor: pouler »

Witam :)
mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział, ale jako, że jestem tu pierwszy raz to wybaczcie mi jeśli się pomyliłem.

Tak jak w temacie, mam problem z płatną domeną, mianowicie wybrałem sobie płatny adres i dodałem go do listy swoich domen, ale po załadowaniu na serwer FTP plików nic nie działa. Co więcej strony wcale nie widać w przeglądarce. Domyślam się, iż jest to spowodowane tym, że nie została jeszcze opłacona a tym samym zakupiona.
Gdzie mogę zapłacić za swoją domenę "pl" aby móc z niej pełnoprawnie korzystać i żeby była normalnie widoczna ??

Podobnie sprawa ma się z drugą domeną, tym razem "org" choć tu pojawia się jeszcze inny problem. Gdy wybierałem ją, nie było przy niej napisane jakoby była płatna (9,90 lub 12,90) jak w przypadku poprzedniej i innych, które oglądałem a jednak za końcówkę "org" płaci się tak samo jak za "pl".
Co zrobić aby obie witryny zaczęły działać i były widoczne w przeglądarce?

Dodam jeszcze, że w zakładce "płatności" w panelu głównym nie ma możliwości opłacenia domen.

Pomocy
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Problem z płatną domeną

Post autor: rkd77 »

W przypadku nowo zakładanych kont z końcówką .pl jest "checkbox" Kup domenę.
W przypadku innych domen można taką domenę zarejestrować u innych rejestratorów podając ns1.cba.pl ns2.cba.pl ns3.cba.pl jako serwery nazw.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
pouler
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2015, 16:00:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: Problem z płatną domeną

Post autor: pouler »

rkd77, gdzie znajduje się ten "checkbox" ?? Gdzieś w panelu głównym, który widzę po zalogowaniu ? Nie mogę go znaleźć
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Re: Problem z płatną domeną

Post autor: po22 »

pouler podczas dodawania domeny w panelu Obrazek
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mklys
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2015, 18:54:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Problem z płatną domeną

Post autor: mklys »

Witam,

A jeśli checkbox, nie został prawdopodobnie zaznaczony - domena została dodana w panelu (nie opłacona) - plan hostingowy zakupiony na pro.
To czy istnieje jeszcze możliwość zakupu tej domeny ? Bądź zmiany na inną w ramach zakupionego planu ?
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Re: Problem z płatną domeną

Post autor: po22 »

mklys, napisałem Obrazek.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ