Limit CPU

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
lodziarz
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2013, 08:50:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Limit CPU

Post autor: lodziarz »

Witam serdecznie czy na cba wystepuja limity cpu?. Mam serwer na platnym serwerze gdzie limit to 2 % i ciagle mam okolo 2 czasem 2,5 i mi blokuja strone :/. Mysle nad wersją pro tutaj, dodam ze mam konto testowe tutaj od 4 lat i zadnych klopotow.
Dziekuje za odpowiedz
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Limit CPU

Post autor: Venite »

lodziarz jedyne limity które kojarzę, to limity pamięci (RAM). Limit CPU pewnie jakiś jest, ale nie kojarzę by komukolwiek powodował problemy. Na czysto techniczne pytania może Ci odpowiedzieć użytkownik rkd77 - http://www.cba.pl/forum/memberlist.php? ... ile&u=9210
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
lodziarz
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2013, 08:50:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Limit CPU

Post autor: lodziarz »

Własnie problem jest taki ze pamieć jest duzo poniżej progu zatem procesor (mam limit 2 %) oscylowal w okolicach 2 %.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Limit CPU

Post autor: rkd77 »

Jest limit max_execution_time, który wynosi 5 sekund czasu procesora , ale ważniejszy od niego jest limit 43 sekund czasu zegarowego. Jeśli w 43 sekundy się skrypt nie skończy jest ubijany, a użytkownik widzi 502 Bad Gateway.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
edek.kredens
Posty: 6
Rejestracja: 03 mar 2014, 15:53:54
Strona na CBA.pl: cccc
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Limit CPU

Post autor: edek.kredens »

ok dzięki bo nigdy nie wiedziałem dlaczgo tak to jest.
ODPOWIEDZ