Rozterka - wysuwany boczny Panel nie działa.

Wszystko o HTML, XHTML, XML, CSS.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Rozterka - wysuwany boczny Panel nie działa.

Post autor: Venite »

Nie wiedziałem do jakiego działu to dopasować - korzystam z phpbb3, ale skrypt jest w html + css.
Problem wygląda tak:

Pobrałem sobie skrypcik wysuwanego panelu bocznego w jQuery z http://websta.pl/tutoriale/jquery-wysuw ... panel-menu .
Zmodyfikowałem sobie treść na jego potrzeby, wszystko na osobnej stronce działa aż oko się cieszy.
Chcę dodać to do phpbb 3.0.9, do pliku overall_header.html (wydaje się być odpowiedni - panel będzie wczytywany wszędzie).
Rzecz jasna, style i szablony odświeżam, ale... Nic z tego. Panel w ogóle się nie pokazuje. Problem jest taki, że w overall_header jest już podany styl css Forum (stylesheet.css), więc stylu z osobnego pliku dla Panelu ani nie mogę już podlinkować, ani zaincludować wewnątrz pliku, a modyfikacja plików .css stylu strony kończy się błędem MySQLi (w razie czego mogę podać jego treść).

Próbowałem kilku paneli - problem ten sam. Umieszczenie tego panelu w iFrame z boku strony działa, ale wtedy kawałek strony jest nieklikalny myszką, mimo iż widoczny, czyli to też nie zda egzaminu. Jakieś propozycje?

Jeśli potrzeba treści plików Panelu, css, overall_header, wszystkie potrzebne informacje podam. Proszę o pomoc, zależy mi na tym, bo żadnej konkretnej modyfikacji w tym stylu do phpbb3 nie znalazłem :(

Z góry dzięki!
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
siodmy
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2011, 20:57:04
Strona na CBA.pl: dublindiamond.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: Rozterka - wysuwany boczny Panel nie działa.

Post autor: siodmy »

a do pliku tego forum nie mozesz dopisac styli.przeciez nie musza byc w osobnym css
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mobile 240x320

Re: Rozterka - wysuwany boczny Panel nie działa.

Post autor: Venite »

nie mogę już podlinkować, ani zaincludować wewnątrz pliku, a modyfikacja plików .css stylu strony kończy się błędem MySQLi (w razie czego mogę podać jego treść).
Napisałem przecież, właśnie w tym problem. Zbyt długa treść do zdefiniowania w tabeli.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ