symbol rozpoznawczy

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

symbol rozpoznawczy

Post autor: fuma »

Przedstawiam tutaj dwa symbole rozpoznawcze i chcialbym sie dowiedziec ktory jest wedlug was lepszy i bardziej pasuje do mojej strony www.animaniak.info ;]
Pierwszy:
Obrazek
i drugi (rowniez zamieszczony na logu strony i oficjalnei zaakceptowany :P)
Obrazek
podkreslam chodzi mi o to ktore sie lepiej prezentuje a nie jak mam je zrobic ;] Chociaz sadze ze i takimi radami jesli mi sie spodobaja nie pogardze :P
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Mi się podoba to drugie... ale mogło by miec na tle jakąś jakby świecącom gwiazde, tak jak to jest w gimp2 w gotowych skryptach, tyle ze nie pamietam jak to się tam nazywało. ;/ W każdym razie Numer 2 lepszy ;p!!!
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

Jendru to ma byc symbol mojej strony nie logo. Czarne tlo to tylko wypelniacz. Tak jak nike, lacoste, AMd maja swoje znaki firmowe tak ja chce miec cos w tym stylu na swojej stronie. Ktos spojrzy na grafike i odrazu bedzie wiedzial ze to chodzi o animaniak.info. Rozumiesz? Symbol, nie logo ;]
Awatar użytkownika
rasta23
Posty: 124
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:22:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: rasta23 »

To pierwsze lepsze, fajnie ci wyszło a pozatym jest krótsze w stylu nike, puma jeden znak. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Ghoran »

Na symbol pasuje bardziej pierwsze. Jest mniejsze i takie...bardziej "symbolowate" ;)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

hmmmm....poczekam na wiecej opini, bo mi jakos ten drugi bardziej pasuje :P No ale klient nasz pan :D
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

To pierwsze lepsze. To drugie jest zaduże jak na symbol.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

kidawka to jest tylko projekt ;] A projekty zawsze robi sie w wysokiej rozdzielczosci. Ten obrazek i tak zmniejszylem bo orginal ma cos kolo 1200 px szerokosc i przezroczyste tlo ;] Wiec wielkosc to nie problem bo zawsze mozna zeskalowac ;)
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

Gdybyś do drugiego symbolu dodał napis animaniak tak jak zrobiłeś to w pierwszym to by to lepiej wyglądało.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

tutaj sie zgodze i myslalem juz nad tym ale jest zonk. Jezeli zmniejsze cale logo do wysokosci okolo 20-30px tak bym mogl "zastemplowac" grafiki na mojej stronie to napis animaniak widoczny w pierwszy obrazku "zlewa" sie z reszta symbolu dlatego to moze zdac egzamin jedynie w logu o wysokiej rozdzielczosci :/
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

To do zaznaczania zdjeć można sam symbol bez napisu dać.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

Dzieki za rady ale jednak zostane przy drugim obrazku ;] Calkiem niezle komponuje sie w logu :D
Awatar użytkownika
Jendru
Posty: 281
Rejestracja: 03 kwie 2006, 20:56:26
Lokalizacja: jestem?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Jendru »

Fuma(bez błędu ;] ) ja bym radził ci pokombinować z tym 2 znakiem. Jak jest to samo A na początku to odciąć je od reszty i napisać podspodem Animaniak lub Animaniak.info . Sądze że efekt był by super. ;]

PS: co do reszty twojej strony to bardziej mi się podobał taki czarny szablon z napisem fumaworld gdy miałeś domenke fumaworld.be . Cały ten szablon to była kompozycja czerwonego z czarnym. Niestety owy szablon sypał się na IE i go usunołeś. I tutaj jest błąd. Trzeba było go naprawić bo był o niebo lepszy od tego co jest teraz, chociaż ten też nie jest zły. Następnym razem jak będziesz robić design to pomyśl o kombinacji czerwony z czarnym bo świetnie ci to wychodziło.
www.nfssite.ddl2.pl - świat need for speed
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

pod spodem niebardzo, logo nabraloby wtedy kanciatego ksztaltu i straciloby troche na symbolice. Takie jest moje odczucie. Ku gwoli wyjasnienia czerwone tlo i biala obrecz wraz z literka "A" symbolizuja flage japoni skad pochodzi anime :P Podpis animanika albo animaniak.info troche by "przycmily" symbolike. Ale i tak pokombinuje ;] Dzieki za rady i czekam na wiecej :D
Awatar użytkownika
rasta23
Posty: 124
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:22:20
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: rasta23 »

A gdyby w tym Obrazek zmienić kolorystykę z tego Obrazek
fuma pisze:Dzieki za rady ale jednak zostane przy drugim obrazku ;] Calkiem niezle komponuje sie w logu
A jeżeli o to chodzi to do loga lepsze to drugie ale dla reklamy pierwsze lepsze nie jest takie dlugie a jest czytelne. :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ