[ocena] Pracy zaliczeniowej

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

Ale otworzył ci sie ten plik? i czy udowodniłem ze robiłem to własnoręcznie element po elemencie a nie użyłem filtra
Awatar użytkownika
zero
Posty: 420
Rejestracja: 26 sty 2006, 21:08:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: zero »

slaveman pisze:Ale otworzył ci sie ten plik? i czy udowodniłem ze robiłem to własnoręcznie element po elemencie a nie użyłem filtra
no jak najbardziej... jak juz pisalem, troche daremna robota w PSie cos takiego, ale kazdy pracuje w tym, w czym lubi
Obrazek
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

A ty Monstrual nie zażucaj komuś nie uczciwości do puki nie masz 100% pewności po jesto conajmniej irytujące
a widzisz gdzieś taki zarzut? zastanow się. Po prostu stwierdziłem fakt, że plik sie nie otwierał i był skrócony a wina leżała po twojej stronie, mimo ze zwalałeś ją na moje oprogramowanie. i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

a propoos, transfer z twojego serwera jets strasznie wolny, w granicach 1 kB w moja stronę, mimo że mam całe wolne łacze, zdolne obsłużyć 64 kB/s.
Obrazek
Awatar użytkownika
zero
Posty: 420
Rejestracja: 26 sty 2006, 21:08:04
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: zero »

Monstrual pisze:a propoos, transfer z twojego serwera jets strasznie wolny, w granicach 1 kB w moja stronę, mimo że mam całe wolne łacze, zdolne obsłużyć 64 kB/s.
mi szło normalnie, czyli 3mbit/s... moze ty miales akurat zapchane lacze?
Obrazek
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

zero pisze:moze ty miales akurat zapchane lacze?
nie miałem, bo chwile przedtem sciagalem kilka utworków muzycznych, i szlo 60 - 64 kB (512kbps) . a od slave'a szlo mi 1 kB/s, a nawet mniej... mimo że w tamtym momencie nic już niesciagalem, i wszlekie oprogramowanie poza browserem mialem wylaczone.

P.S Slaveman, spoko praca, tylko komu by sie chcialo to robic? :?
Obrazek
slaveman
Przyjaciel CBA
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lut 2006, 01:55:35
Lokalizacja: P-ń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: slaveman »

słuchaj ja tego nie robiłem od tak sobie z nudów tylko na zaliczenie do szkoły dostałem takie zadanie aby zaliczyć semestr musze jeszcze tylko jedną rzecz zrobić i mogę wszystko od dać do oceny
ODPOWIEDZ