Flash - z czym to się je.

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
Lukaszszsz
Posty: 573
Rejestracja: 27 lip 2005, 13:01:59
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Lukaszszsz »

wpisz w http://www.google.pl "kurs flash pobierz" albo "kurs flash download" na stronach polskich i powinnes znalezc kurs od podstaw.

jezeli nie znajdziesz do swojej wersji kursu to sciagni sobie do wersji nizej (ja tak zrobilem). JEst prawie to samo
Awatar użytkownika
qasq
Posty: 181
Rejestracja: 06 sie 2005, 13:19:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: qasq »

dieki, kurcze zapomnialem dodac fraze download... :) jeszcze raz thx
bo jesteś
Moja...

Poczytaj jak łatwo mo¿na daæ mi plusa... jeśli tylko uwa¿asz to za adekwatne, prosze o nagrodê w tej¿e postaci (dział FAQ)
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

bawie sie troche juz w tym i polecam strone www.pixelranger.com jak ktos szuka natchnienia, na tym serwie juz umiescilem jedna stronke niepelna bo jak narazie tylko intro www.mlotson.cba.pl bedzie to wizytowka mojego kumpla od cs'a a jak by ktos mial jak problem we fleshu to niech wali jak w dym jeszcze tez niejestem jakis mega w tym ale podstawy juz opanowane dobrze
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

O Jezu to intro ma 2 mb. Wiesz czemu to przez ta muze. Wlozyles za duze mp3, takich rzeczy sie nie robi :wink: Sciagnij jaksa male mps i zrob z tego loopa za pomoca actionscript.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

lol nie :/ o to wlasnie chodzilo zeby bylo cale na szybkich laczach szybko wchodzi pozatym takiego kawalka nieodwazyl bym sie pociac bo jest mistrzowski ty mi lepiej powiedz jak sie robi taki button jak masz u siebie na stronce znaczy chodzi mi o efekt tego ze jak sie zjezdza z buttona to jeszcze jest animacja powrotu do 1 stanu
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Wiem ze jest mistrzowski bo sam tego slucham. Tylko jedna sprawa nie wszystkich stac na neostratde 512 wiec radze ci zmniejsz to intro bo ludzie ie beda tyle czekac. Wiem w przktyce ja umiescilem muze to mi stronka sie dlugo ladowala, mimo preloadera ludzie wychodzili.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

ale wiesz i tak mam zamair wsadzic przed tym plik htmla z pomin intro albo wejdz na strone ten kto bedize chcial sobie obejzy intro ten kto nie to nie proste :p sam mam neo128 :P wiec wiem jaki to jest bol ale najgorsze jest wysylanie na serwer plikow tak jak tera ponad 200 fote musze zuploadowac :/ bo galerie tu bede robil z wakacji obozowych i troche to trwa :/
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Kez »

k4szkiet A nie lepiej ci zrobić większą kompresje pliku mp3 kiedy wrzucasz go do flasha ? (lepiej to zrób to taka moja mała rada)
Obrazek
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

ale na lepszej komresji to gownianie brzmi juz to sprawdzalem na 22 khz a chce real sounda :/ bo co to za symfonia jak brzmi jak dzwonek z komorki :P
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Kez »

Hmm zrób programem do obróbki muzyki efekt przyciszenia muzyki (zmniejszy trochę rozmiar i jakość ale chyba nie zbyt dużo ) i jeszcze jedno zmniejsz trochę wielkość tego intra
Ps. Za nie długi czas zapraszam na swoją stronę która wreszcie doczeka się dodania efektów.. i poprawionej grafy
Obrazek
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

fajnie masz rozwiazana graficznie nawet ta stronke chociaz wedlug mnie troszeczke weicej powinno byc kontrastu :P ale ogolnie luxik :P tera wlasnie studjuje "FLASH2004Mx oficjalny podrecznik" Jen Dehhan ale jak narazzie to polowe juz wiedzialem przed zakupem jej :/ ale action scripty przynajmniej lepiej opanuje :p
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

ej ja ci tylko k4szkiet chce przypomniec ze to sa animacje flash a nie filmy DVD
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
k4szkiet
Posty: 17
Rejestracja: 14 wrz 2005, 16:27:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: k4szkiet »

lepiej mi powiedz jak loopa nalozyc na muzyczke w tle :/ bo probowalem podlozyc muzyke pod movieclipa ale to odpada bo jak wciskam button to zaczyna grac od nowa niewylaczajac tamtej i jak narazie dalem bez zadnego loopa :p poprostu raz gra tylko na layerze nalozona :p
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

a jakiego programu uzywasz swisha czy macromedii
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
michaelloo
Posty: 199
Rejestracja: 24 lip 2005, 14:47:41
Lokalizacja: München
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: michaelloo »

mam obydwie wersje (demo)
www.misi.cba.pl "tylko dla doroslych" :)
ODPOWIEDZ