Flash Problem = Components ScrollPane

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
oni
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2006, 00:13:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Flash Problem = Components ScrollPane

Post autor: oni »

Witam stwożem stronke w calosci we Flash-u. Użyłem componentu ScrollPane by ładowal plik .swf. U mnie na kompie chodzi super w 100%. natomiast problem pojawil sie po wzyceniu stronki na serwer www.oni.cba.pl - sami zobaczcie :cry: Ramka ScrollPane przestaje dzialac. Owszem ładuje plik swf ale nie wyswietla paska przewijania wyzucajac zawartosc pliku na pierwszy plan. Wie ktos co jest nie tak ? I jak to naprawic? Prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Post autor: Kez »

oni jaką masz wersję do przeglądarki flash player`a? Bo u mnie działa wszystko w porządku.... na ff operze i IE.... osobiście mam wersję 9 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: kidawka »

U mnie też wszystko dobże działa.
mlody007
Przyjaciel CBA
Posty: 826
Rejestracja: 21 maja 2006, 16:38:11
Lokalizacja: Oka
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: mlody007 »

nie prawda ze wszystko działa tak jak potrzeba bo dwa ostatnie linki mi zle działaj nie pokazuje sie pasek do przewijania i tekst wychodzi po za ramke
ale to moze naprawde byc wina przegladarki
oni
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2006, 00:13:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: oni »

OK dzieki. Zainstalowałem opere i zaczeło działać, A do IE wgrywałem łatki z flash player-em 9.... i nadal sie nie zmienia. A ze działa na operze tzn. nic nie pochzaniłem, chyba.... Dzieki za pomoc
ODPOWIEDZ