ŚCIANA PŁACZU - mam do Was żal

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
kopa
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:10:45
Strona na CBA.pl: http://www.gimnazjumnarol.cba.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

ŚCIANA PŁACZU - mam do Was żal

Post autor: kopa »

Pisząc słowa "was" mam na myśli coś co można nazwać zarządem CBA - przypomnę w tym momencie sprawę - pisałem do administracji niniejszego forum z prośbą o przekazanie mojego pobożnego błagania, czasowego zawieszenia wyświetlania reklam na stronie projektu (5 - słownie pięć dni), który realizowałem z kilkoma młodymi ludźmi, stronę wstawiłem na CBA (dla zasady - nie będę płacił serwisom komercyjnym). Jedynym człowiekiem , który mi odpowiedział na prywatną wiadomość był -FUMA- (któremu jestem wdzięczny za zaangażowanie), który FUMA zapewnił mnie ,że wiadomość przekazał dalej i popiera moją petycję, czekałem cierpliwie kilka dni - i - i nic ani żadnych działań , ani odpowiedzi ze strony administracji CBA , ani nawet informacji żebym się odp............... , bo nie będzie nikt spełniał moich zachcianek. Jak dużo czasu zajmuje napisanie słowa NIE ?
Panowie i Panie wybrałem serwer CBA gdyż uważałem , że jest najlepszy z dotychczasowych darmowych serwerów, reklamy są mało nachalne i nie powodują większych komplikacji z pozycjonowaniem stron, no po prostu cud - miód. Nie będę wspominał innych zalet , których można by tu wypisać jeszcze kilka.
Dlatego też proszę WAS administratorzy - nie lekceważcie tych , którzy wam ufają , bo w ten sposób robicie sobie samym krzywdę. W tym momencie mogę podać przykłady ludzi i instytucji , którzy trwając w takim zadufaniu nie dostrzegli swojego upadku.
Dzięki Waszej opieszałości cały projekt - mówiąc trywialnie - można sobie wsadzić - oczywiście w buty.
Mam do Was taki sam żal , jak ci młodzi ludzie do mnie ( a przecież przesiedzieli nad nim sporo czasu ) - wyobraźcie sobie ich rozgoryczenie.
Nie wypada mi zrobić nic innego jak i Wam życzyć od czasu do czasu takich rozgoryczeń.
Pamiętajcie dobro wyrządzone komuś - wraca podwojone - taka biblijna prawidłowość.
Na Boga Panowie przecież jesteście chyba młodzi - reagujcie jak na młodych przystało.
Ktoś powie zapewne - przecież CBA to nie złota rybka - TAK oczywiście - ale też nie urząd gminy gdzie aby załatwić jakąś sprawę trzeba napisać cztery podania , zrobić zdjęcie , wykupić znaczek opłaty skarbowej i ładnie się uśmiechając poprosić pana wójta o łaskę audiencji.
Na koniec życząc Wam wiele pomyślności , liczę na kontynuację niniejszego wątku - niech to będzie swoistego rodzaju ściana płaczu i westchnień dla wszystkich tych , których prośby ignorujecie - zobaczymy jak wielu użytkowników do mnie dołączy.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: ŚCIANA PŁACZU - mam do Was żal

Post autor: fuma »

kopa pisze: FUMA zapewnił mnie ,że wiadomość przekazał dalej i popiera moją petycję,
zeby bylo jasne, nigdzie nie napisalem, ze popieram, nie napisalem tez ze jestem temu przeciwny. Napisalem Tobie, ze przkaze to dalej i sprobuje w jakis sposob przyspieszyc podjecie decyzji.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: ŚCIANA PŁACZU - mam do Was żal

Post autor: juice »

fuma do mnie osobiście od razu przekazał tą wiadomość. przepraszam że nie odpisałem, ale tylko dlatego, że nie miałem nic do zaoferowania.

ze względów TECHNICZNYCH nie jest możliwe zdejmowanie reklam. Oprócz ideii, które często są szlachetne itp. liczą się również twarde realia. Po prostu jeśli dodamy sprawdzanie czy wyświetlić reklamy czy nie przy każdym requeście skierowanym do serwera, spowolni to jego działanie (a i samo wprowadzenie tej opcji wiąże się z długą pracą, NIEMOŻLIWĄ w kilka dni!!!)

nie mamy takiej opcji, nasz hosting opiera się o pewną konfigurację która jest _WSPÓLNA_ dla każdego konta. nie ma możliwości wydzielania konfiguracji per konto, bo wtedy nigdy w życiu nie udałoby się przy takim zainteresowaniu utrzymać tego hostingu. (małe darmowe hostingi są w stanie to zrobić, duże takie jak cba, po prostu by padły gdyby trzymały konfigurację per konto...)

rozumiem rozgoryczenie, mogę jedynie powiedzieć, że coraz poważniej myślę o wprowadzeniu płatnej opcji zdjęcia reklam. To jednak potrwa! Poza tym boję się, że ochotników będzie tylko kilku a koszty jej wprowadzenia - duże.

Jednak to nie jest ignorowanie, a po prostu niemożliwość techniczna, to różnica. To samo odpowiedzieliby Panu w innych darmowych hostingach (zakładam się że w ogóle by nie odpisał np. admin )
bosopopiasq
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: ŚCIANA PŁACZU - mam do Was żal

Post autor: bosopopiasq »

Podałeś @Kopa link ok to Ci powiem tak:
Pisząc słowa "was" mam na myśli coś co można nazwać zarządem CBA
<---juz samo to mi mówi o ...przemilczę co,bo jeszcze mogłabym urazić....
Zarząd ma racje,a co za dużo to i świnia nie zeżre- -zawsze są płatne hostingi i można sobie robić co sie chce w myśl regulaminu,a tam moglibyście wszystko wykonać jak nalezy,nie poprzez wymuszanie i zmuszanie Zarzadu na zmianę zasad bo Waśc tak sobie zyczysz i koniec,a jak nie to Obrazasz Cały Zarząd i grozisz upadkiem cba.pl <---- Przepraszam czy Ty się dobrze czujesz?Czy chociaż przez moment przemyślałeś swoje słowa?Obawiam się,a raczej stwierdzam ,że nie....
Dzięki Waszej opieszałości cały projekt - mówiąc trywialnie - można sobie wsadzić - oczywiście w buty
a kto ci kazał na darmowym hostingu to robić(powtórzę się),widziały gały co brały(obawiam się ,że bez zerknięcia w regulamin),ja nie jestem zarząd więc moge sobie pisać po swojemu i powiem krótko"Założ swój własny hosting darmowy i zacznij dla każdego kto poprosi zmieniać jego ustawienia,zasady,regulaminy i bla bla.."Zycze powodzenia,acha i nazwij go ściana płaczu bo nic innego Ci tam nie pozostanie,a Twoje życie zamieni się w piekło bo Ci zabraknie doby aby to wszystko pogodzic z życiem prywatnym,i surfowaniu po internecie za opiniami aby je sprostować ze Ty to robisz dla dobra innych i nie jesteś adminem frajerem z którym wszystko można).
(Sorry jeśli uraziłam,ale ja juz tak mam co myślę to mówię i sztyletu w plecy wbijać nie lubię,podałeś link do dyskusji,bo o to Ci chodziło, to odpowiadam,jako użytkowniczka forum cba.pl)

juice
Admin CBA pisze:

rozumiem rozgoryczenie, mogę jedynie powiedzieć, że coraz poważniej myślę o wprowadzeniu płatnej opcji zdjęcia reklam. To jednak potrwa! Poza tym boję się, że ochotników będzie tylko kilku a koszty jej wprowadzenia - duże.
wtedy prosze sie zaopatrzyć w relanium numer 5, bo jak serwer powie be to bedzie afera jak 1000 diabłow ,że sie płaci to sie wymaga aby wszystko działało jak w zegarku i gie kogokolwiek to bedzie obchodzic ,że ty tylko maszyna
ODPOWIEDZ