Forum: opinie/sugestie/komentarze

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

Ares_AFC pisze:shautbox moim zdaniem jest tutaj potrzebny min dlatego ze jak nie mozna bylo sie zalogowac przez FTP to na forum pojawilo sie z 10 takich samych tematow, tymczasem mozna to bylo napisac w SB
Tak jak i WIELE innych glupot, ktore przewazaly by w shoutboxie... po prostu wystarczy czytac regulamin i dopisywac sie do postow ludzi o tym samym problemie ewentualnie...
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Jak juz mówiłem, może od razu założymy czatownię?? zamiast forum :mrgreen:.
Obrazek
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

Monstrual pisze:Jak juz mówiłem, może od razu założymy czatownię??
Hehe pewne osoby cos o tym wiedza :P ;)
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 147
Rejestracja: 09 paź 2005, 17:33:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Puma »

---------- 17:57 09.10.2005 ----------

Jeśli można prosić to zmieńcie to paskowane tło forum, daje po oczach przy przegląniu forum, poproszę jakiś kolor jednolity.

Jeszcze jedno, dlaczego podstrony forum nie mieszczą się na szerokość, pokazuje się poziomy scroll? główna jest dobrze.

---------- 08:58 21.10.2005 ----------

Zauważyłem iż niektórzy z userów ... upominają innych, np. 'było już na forum', na niektórych forach jest to ZAKAZANE, od tego są moderkowie i tylko oni mają prawo upominać, jeśli ich jest za mało to zawsze można dać paru dodatkowo.

Oficjalnie zgłaszam iż takie coś powinno być zakazane w regulaminie i prosze o wypowiedź odministratora forum.
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows

Post autor: Mati »

---------- 16:36 21.10.2005 ----------

Puma ma rację z tym upominaniem, to trochę głupio wygląda jak ktoś się o coś pyta i od razu dostaje wszyscy się go czepiają bo ,,to już było", trzeba by tego zakazać i zamiast upominać dawać linki do tematów w których było to poruszone. 8)

---------- 16:45 ----------

Czy to tylko u mnie czy zdarza się to wszystkim że forum czasem działa normalnie, szybko, a czasem ładuje się całymi wiekami. Czy można coś z tym zrobić? :roll:
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

ładuje sie czasem długo, jak serwer jest przymulony. Ale to głownie tecchnikalia. Co do upomnień, nie przesadzajmy, znam wiele forów, i to potęznych, na których takie cos jest nawet nakazane. Moderatorzy nie muszą upominać, uzytkownicy inni tez to moga robić. Osoba która nie korzysta z funkcji Szukaj jest sama sobie winna.
Obrazek
Awatar użytkownika
Puma
Posty: 147
Rejestracja: 09 paź 2005, 17:33:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: Puma »

Jeśli upominać może każdy to może dojść do paradoksu iż ktoś tytlko upomina i przez to ma full postów.
Jestem na sporym forum gdzie to było ale zostało zakazane i bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ