Kolejka moderacji

Konfiguracja for z rodziny phpBB.
Awatar użytkownika
lidecky
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2011, 21:04:42
Strona na CBA.pl: www.unreal4u.cba.pl/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini Windows 240x262
Kontakt:

Kolejka moderacji

Post autor: lidecky »

Cześć
Mam pytanie jak wyłączyć kolejkę moderacji aby nowe posty nie musiały czekać na akceptację moderatora? Proszę o dokładne instrukcje ponieważ już szukałem w PA i nic nie znalazłem.
THX
UNREAL4U dla pierwszych dziesięciu użytkowników ranga VIP - Nabór na Moderatorów!!!| Darmowa reklama i promocja stron internetowych
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Kolejka moderacji

Post autor: Urlich »

W zezwoleniach grup i użytkowników w danym forum,masz opcje włączenia lub wyłączenia moderacji
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
Awatar użytkownika
lidecky
Posty: 28
Rejestracja: 23 maja 2011, 21:04:42
Strona na CBA.pl: www.unreal4u.cba.pl/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini Windows 240x262
Kontakt:

Re: Kolejka moderacji

Post autor: lidecky »

W Stworzoonej grupie mam ustawienia standardowy dostęp czy to wystarczy? Chodzi mi tylko o to aby każdy nawet nowy użytkownik miał możliwość pisania postów bez kolejki moderacji,jak to zrobić? A i jeszcze jedno pytanie, co zrobić aby każdy nowy użytkownik automatycznie był przypisywany do stworzonej przezemnie grupy User. Ana koniec co zrobić aby nowi użytkownicy nie należeli do grupy Nowi Użytkownicy?
UNREAL4U dla pierwszych dziesięciu użytkowników ranga VIP - Nabór na Moderatorów!!!| Darmowa reklama i promocja stron internetowych
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Kolejka moderacji

Post autor: Urlich »

weż chłopie wejdż na wiki forum tam masz wszystko
albo tu poszukaj było kilo razy wałkowane
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
ODPOWIEDZ