e107 i skrypt lightbox

Konfiguracja e107.
kameleon301
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:16:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

e107 i skrypt lightbox

Post autor: kameleon301 »

chcialem dodac do mojej stronki skrypt lightbox odpowiedzialny za wyswietlanie fotek w eleganckim okienku. jednak nie wiem gdzie dodac wpisy

Kod: Zaznacz cały

<script type="text/javascript" src="js/prototype.js"></script>
<script type="text/javascript" src="js/scriptaculous.js?load=effects,builder"></script>
<script type="text/javascript" src="js/lightbox.js"></script>
<link rel="stylesheet" href="css/lightbox.css" type="text/css" media="screen" />
Dodanie ich do kodu pliku index.html z theme nic nie dalo. probowalem wrzucic te pliki css i js do katalogu z theme (uzywam 61 canvas) jednak nic to nie dalo. kod z pliku lightbox.css moge przekleic do pliku z css'em tego theme jednak nie wiem co zrobic z plikami w javie?

Moglby mi ktos pomoc w tym temacie? bardzo mi zalezy na zrobieniu tego udogodnienia
monk
Posty: 556
Rejestracja: 11 sty 2009, 12:14:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Re: e107 i skrypt lightbox

Post autor: monk »

Może jakiś kod? Może chociaż adres?! Poszperaj na forach o e107 i nie zawracaj głowy administratorom hostingu. W końcu to nie nasz CMS i jeśli nie masz żadnych problemów z jego prawidłowym działaniem to nie nasz problem. Nie znam tego skryptu, nie mam adresu...
Awatar użytkownika
Slusarz
Posty: 321
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:00:46
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: e107 i skrypt lightbox

Post autor: Slusarz »

probowalem wrzucic te pliki css i js do katalogu z theme
a zmieniłeś ścieżkę, bo domyślnie pliki js powinny być w katalogu 'js', a css w 'css' w folderze głównym skryptu.
kameleon301
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2009, 20:16:26
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: e107 i skrypt lightbox

Post autor: kameleon301 »

niestety reczne dodanie tego skryptu sie nie udalo ale poradzilem sobie w inny sposob-dogralem gotowy plugin do e107. mniej roboty i wszystko ladnie gra takze polecam jakby co
ODPOWIEDZ