Zapraszamy do dyskusji!

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

mam pytanie do admina
Czy teraz trwaja jakieś praca związane z serwerem?? Zauważyłem ze często strona nie wyświetla się i to nie tylko moja ale tesh strona główna cba.pl, pisze ze nie mozna nawiązać połączenia z serwerem. Czym jest to spowodowane i czy długo to potrwa??
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

olek pisze:mam pytanie do admina
Czy teraz trwaja jakieś praca związane z serwerem?? Zauważyłem ze często strona nie wyświetla się i to nie tylko moja ale tesh strona główna cba.pl, pisze ze nie mozna nawiązać połączenia z serwerem. Czym jest to spowodowane i czy długo to potrwa??
strony raczej działają, występują tylko chwilowe przerwy. a od ponad godziny nie było nawet chwilowej.

mam nadzieje ze jeszcze dzisiaj wszystko wróci do normy, problem póki co jest nierozwiązany, tylko go obeszliśmy żeby uzytkownicy mogli korzystac ze swoich kont.

Zakladam, że nawet jak rozwiązanie potrwa dlugo, to w międzyczasie istniejące już konta będa działać bez problemów.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

znaleźliśmy problem, zastosowaliśmy pewne rozwiązanie, trzymamy kciuki że jest ono właściwe :)
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

to i ja trzymam za was :lol:
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
ODPOWIEDZ