Pytanie o hotlinkowanie

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Xar0ne
Posty: 21
Rejestracja: 13 gru 2012, 10:14:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Pytanie o hotlinkowanie

Post autor: Xar0ne »

Witam,
powiedzmy, że posiadam dwa konta w hostingu cba.pl i jedno z nich jest regularnie opłacane, a drugie w pełni darmowe. Czy istnieje taka możliwość, by na to darmowe wrzucić dwa pliki, które łącznie ważą 2mb i hotlinkować je na opłacany hosting (ten w cba.pl oczywiście) ?
Reasumując: zależy mi na tym, by te dwa pliczki były wrzucone na nieopłacony hosting w cba, ale wyświetlały się w tym opłaconym.
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Pytanie o hotlinkowanie

Post autor: rkd77 »

Xar0ne, teoretycznie można tak zrobić, ale jeśli konto z "reklamami" ma duży ruch i brak wyświetleń reklam, to może zostać zablokowane.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Xar0ne
Posty: 21
Rejestracja: 13 gru 2012, 10:14:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Pytanie o hotlinkowanie

Post autor: Xar0ne »

Rozumiem.
Nie ukrywam, że byłoby mi to na rękę. Chociaż mimo wszystko raczej wystarczy mi transfer z konta głównego, ale kto wie, kiedyś może się takie hotlinkowanie przydać, dlatego robię takie małe rozeznanie. Tak czy inaczej na ten moment udało mi się znaleźć inne miejsce na te pliczki i to przetestuję - jeśli nie wypali, wtedy najwyżej zrzucę je na cba. Jednak jeśli już, to postaram się wtedy zrobić to w ten sposób, żeby strona ta żyła, a nie trzymała jedynie pliki. Dobrze się ją wypozycjonuje etc i powinno być ok. W końcu wy też coś z tego musicie mieć :)
Dziękuję za szybką odpowiedź.
ODPOWIEDZ