Płatny hosting

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
poznajpismo
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2014, 16:47:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux

Płatny hosting

Post autor: poznajpismo »

Zastanawiam się nad przejściem z darmowego hostingu na płatny. Powiedzcie jakie korzyści płyną z płatnego hostingu. Albo - jaka jest przewaga hostingu płatnego nad darmowym?

Przepraszam za pytanie ale nie jestem zbyt obrotny w tych sprawach :oops:
hightower666
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2015, 21:13:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1200
Kontakt:

Re: Płatny hosting

Post autor: hightower666 »

płatny to na pewno wiesz za co płacisz - usługa od której możesz wymagać, jasne zasady, nie zniknie z dnia na dzień, masz kompetentnych administratorów, konto z takimi funkcjami za jakie płacisz, pomoc i support. Za +- 50 zło rocznie masz hosting na którym spokojnie wrzucisz kilka stron, więc dla mnie darmowe całkowicie mija się z celem.
Projektuję nowoczesne strony internetowe - studio hauerpower, zobacz realizacje na http://www.hauerpower.com.
Awatar użytkownika
asiapaw
Obsługa CBA
Posty: 139
Rejestracja: 27 lip 2008, 17:32:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Kobieta
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: Płatny hosting

Post autor: asiapaw »

Witam,
podstawowa różnica to brak reklamy na wersji płatnej :) Polecam zapoznać się ze szczegółową cba.pl/pl/oferta - tam jest tabelka i wszystko jest dokładnie porównane.
Konto płatne jest przede wszystkim wygodniejsze w użyciu i bezpieczniejsze- robimy codzienny backup do konta. A cena przy tym jest naprawdę bardzo atrakcyjna, więc polecam spróbować :)
Pozdrawiam
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
poznajpismo
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2014, 16:47:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x640

Re: Płatny hosting

Post autor: poznajpismo »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Oczywiście, skorzystam. Tylko obawiam się, że nie do końca będę mógł z tego wszystkiego zrobić użytek. Ale myślę, że z pomocą tego forum dam radę.

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ