nowa opcja na CBA.PL

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Awatar użytkownika
kidawka
Posty: 769
Rejestracja: 26 sty 2006, 13:13:24
Lokalizacja: Święte miasto
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: kidawka »

juz nie, bo wylaczyli stary serwer.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

a ma istnieć? sam nie wiem, mógłbym taki skrypt wrzucić na główną stronę, ale musiałby mieć takie same zasady jak konta... czyli do 3MB na plik itp.

jeśliby się to komukolwiek do czegokolwiek przydało to spoko.

takie upload jak był to już nie będzie, dopóki nie kupię następnego serwera, a nie sądzę żeby to się opłacało.

na razie kombinuję jakby tu wcisnąć dla was tego cholernego mysqla o którego wszyscy skrzeczą
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

wówczas mógłbyś ten upload zrobić dla każdego, ale z pobieraniem tylko ze strony upload.cba.pl gdzie byłyby reklamy; w końcu nie ma nic za darmo :P
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

zacząłem rozglądać się za sprzętem pod serwer mysql. na razie w fazie planów, co dokładnie wybrać i w jakiej kasie ma się zmieścić.
eurodj
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2007, 22:59:01
Lokalizacja: cewice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x1280
Kontakt:

Radio CBA

Post autor: eurodj »

Witam ja jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Mam propozycje zebym zrobil radio cba i wziasc oczywiscie was jako sponsorow. Prosze skontaktowac sie zemna na gg 1706619 lub admin@eurodj.cba.pl moja strona http://www.eurodj.cba.plniejest jeszcze dobra ale pracuje nadnia. Jk narazie niemam czasu aby ja dorobic.
admin eurodj
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

cba.pl nie jest serwerem shoutcast a takiego potrzebujesz. To sa dwa rozne typy serwerow, wiec nawet jakby juice sie zgodzil to musialbym jakis extra serwer przeznaczyc na shoutcast co z gory skazane jest na porazke, bo i licencja zaiks kosztuje.
ODPOWIEDZ