Menedżer SQL'a

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Menedżer SQL'a

Post autor: olek »

Zaraz po zarejestrowaniu konta, jak sie nie wrzuci swojej strony, jest tak jakby panel właściciela.
Są 4 opcje:
-panel kontrolny
-poczta przez www
-menedzer plików
-menedzer SQL'a

Czy to oznacza ze wprowadzacie MySQL do oferty kont (fajnie by było, chociaż jedna baza na jedno konto) czy jest to tylko poto ze ładnie wygląda?? Jezeli po to drugie, to czy myślicie o wprowadzeniu kiedyś tej opcji??
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Menedżer SQL'a

Post autor: juice »

olek pisze:Zaraz po zarejestrowaniu konta, jak sie nie wrzuci swojej strony, jest tak jakby panel właściciela.
Są 4 opcje:
-panel kontrolny
-poczta przez www
-menedzer plików
-menedzer SQL'a

Czy to oznacza ze wprowadzacie MySQL do oferty kont (fajnie by było, chociaż jedna baza na jedno konto) czy jest to tylko poto ze ładnie wygląda?? Jezeli po to drugie, to czy myślicie o wprowadzeniu kiedyś tej opcji??
myślimy. Ona jest wręcz wprowadzona, tylko zablokowana, bo jednak sporo osób zakłada sobie konto i nie jestem pewien czy serwer wyrobi z mysqlem...

Robimy wyjątki dla stron o dużej oglądalnosci, czyli przynajmniej ponad 300 uniqów dziennie.

Możliwe, że w przyszłości wprowadzimy to dla wszystkich, ale naprawdę musimy porobić dokładne testy czy serwer to wytrzyma... także proszę o trochę cierpliwości :)
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

mi sie nie spieszy, nie mam zamiaru z tąd uciekac jak jest taka ciekawa oferta hostingowa, ale był bym za tak. Nawet baza o pojemności 10 MB by mnie satysfakcjonowała. Teraz mam forum skromne i baza zajmuje ponad 1 Mb, więc niewiele. Mam nadzieje ze doczekam sie tu MySQL'a.
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
ODPOWIEDZ