Konto PRO - Płatność SMS na kilka miesięcy

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Fred Onizuka
Posty: 18
Rejestracja: 05 mar 2013, 21:19:41
Strona na CBA.pl: fredonizuka.cba.pl
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Konto PRO - Płatność SMS na kilka miesięcy

Post autor: Fred Onizuka »

Witam.
Mam pytanie: Dlaczego nie można zapłacić za konto PRO SMS'em za kilka miesięcy z góry. Niby to mało opłacalne, ale mam sporo wolnych środków na "koncie" komórkowym. Skoro jeden SMS przedłuża konto o miesiąc, to chyba nie byłoby problemem, aby wysłanie kilku, przedłużało je o kilka miesięcy (każdy kolejny SMS przedłużałby konto o jeden miesiąc).

Teraz muszę to robić co miesiąc (i często zapominam), a tak, przedłużyłbm sobie konto na 6 - 12 miesięcy na przód. Pewnie mało osób skorzystałoby z tej metody (przynajmniej na tak dużą liczbę miesięcy na raz), ale wydaje mi się, że dodanie takiej możliwości byłby dobrym pomysłem (szczególnie, że przy innych formach płatności jest taka możliwość).
(fredonizuka.cba.pl)
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Konto PRO - Płatność SMS na kilka miesięcy

Post autor: rkd77 »

Fred Onizuka, kto powiedział, że musisz czekać aż miesiąc. Wysyłasz sms o tej samej treści kilka razy, chyba że czegoś nie wiem w tej kwestii.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Fred Onizuka
Posty: 18
Rejestracja: 05 mar 2013, 21:19:41
Strona na CBA.pl: fredonizuka.cba.pl
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Re: Konto PRO - Płatność SMS na kilka miesięcy

Post autor: Fred Onizuka »

Jakiś czas temu (chyba w zeszłym roku), próbowałem w ten sposób przedłużyć konto. Na kilka dni przed terminem wysłałem kolejnego SMS'a i przedłużenie było liczone od dnia jego wysłania (nie dodało miesiąca do bieżacego terminu). Ale to było dawno, więc mogło się coś zmienić. Potem nie próbowałem, bo nie chciałem, niepotrzebnie, tracić pieniędzy, ale jutro znów spróbuję (wyślę 2 SMS'sy) i napiszę jaki był efekt.
(fredonizuka.cba.pl)
ODPOWIEDZ