Jakość usług

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
Sepowaty
Posty: 85
Rejestracja: 28 gru 2012, 19:01:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Jakość usług

Post autor: Sepowaty »

Nie wiem jak inni, ale ja odczuwam znaczne pogorszenie się jakości usług na hostingu CBA.
Dawniej było o wiele lepiej, strony od razu się wczytywały. Ale teraz średnio muszę czekać 8 sekund, żeby przeczytać byle jaki wątek. Raczej nie jest to wina mojego łącza bo odczuwam takie spowolnienie tylko na CBA.
Administratorzy powinni coś zrobić w tym kierunku bo niedługo konkurencja wykończy.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Jakość usług

Post autor: Venite »

Winą są zmuły serwera, głównie z mysql. Dzienny "rozkład" widać doskonale np. tutaj http://cba.grd.net.pl/monitor/archiwum/?2013-02-10
albo http://cba.grd.net.pl/monitor/archiwum/?2013-02-03

Też się zastanawiałem, skąd te lokalne zjawiska zazwyczaj o stałych godzinach, oraz takie "tiki", w których chwili cba jest w ogóle niedostępne na minutę-dwie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
brenda30
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2013, 22:20:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Jakość usług

Post autor: brenda30 »

mnie też się pogorszyło, Dawniej było o wiele lepiej. A konkurencja jest... ;)
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini 360x503

Re: Jakość usług

Post autor: Venite »

W Polsce raczej marna, poza nielicznymi wyjątkami i ryzykiem. A cba istnieje ładne kilka lat, więc chyba jest pewne.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ