Dlaczego nie wszyscy widzą strony w cba.pl?

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
mychaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, 21:10:12
Strona na CBA.pl: www.samoyed.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Dlaczego nie wszyscy widzą strony w cba.pl?

Post autor: mychaaaaa »

Mam pytanie...
Dlaczego nie wszyscy widzą zawartość stron na serwerach cba.pl? Mam stronę hodowli psów, robię też strony innym hodowlom i każda strona na serwerach cba.pl na problem tego typu, że Rosjanie nie widzą strony - dla nich po prostu nie istnieje. Na stronach wrzucam liczniki flag counter i żadna ze stron zrobionych przeze mnie nie ma na liczniku Rosji... a ogromna szkoda, bo z Rosji jest duże zainteresowanie i powstaje problem, na który uwagę zwróciła mi Rosjanka, zainteresowana szczeniakiem z hodowli moich znajomych. Co jest przyczyną problemu i czy można jakoś to rozwiązać?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Dlaczego nie wszyscy widzą strony w cba.pl?

Post autor: Venite »

mychaaaaa , to zabezpieczenia antyspamowe. Niektóre kraje, chyba Chiny, Rosja i kilka innych są zdaje się blokowane, bo stamtąd pochodzi najwięcej spamu.

Może to prewencja na wyrost, ale ciężko pozwolić sobie na moderowanie każdego przypadku osobno.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mychaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, 21:10:12
Strona na CBA.pl: www.samoyed.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Dlaczego nie wszyscy widzą strony w cba.pl?

Post autor: mychaaaaa »

O kurczę, czyli nic się nie da zrobić :(
Bardzo niedobrze...
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Dlaczego nie wszyscy widzą strony w cba.pl?

Post autor: Venite »

mychaaaaa , w tej sprawie możesz się zapytać użytkownika rkd77: http://www.cba.pl/forum/ucp.php?i=pm&mo ... ose&u=9210 , ale jako osoba niezwiązana z CBA ciężko mi powiedzieć, czy dostaniesz pozytywną odpowiedź. Globalne odblokowanie Rosji chyba nie wchodzi w grę.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ