[Wykonam] Katalogowanie stron. Tanio, skutecznie !

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Awatar użytkownika
Marcin1916
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2006, 10:34:34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

[Wykonam] Katalogowanie stron. Tanio, skutecznie !

Post autor: Marcin1916 »

Witam Wszystkich

Usługę dodawania do katalogów wykonuję ręcznie, dzięki czemu ponad 95% zgłoszeń jest akceptowana przez ich administratorów.

Wpisy są tworzone dożywotnio - dopóki będzie istniał katalogog doputy będzie w nim adres katalogowanej witryny.

Jeśli ktoś zakupi dodanie strony do 450 katalogów ja dodaję ją do około 500 i te dodatkowe 50 traktuję jako taki zapas na wypadek gdyby nie wszedzie strona została zaindeksowana. Dzieki temu masz gwarancję, że Twoja strona rzeczywiście znajdzie się w tej liczbie katalogów za ile płacisz. u nikogo innego na allegro nie dostaniesz takiej gwarancji.

Daję gwarancję solidności i fachowego podejścia do świadczonych usług. W Internecie swego czasu było mnóstwo "fachowców", którzy za 9,99 zł proponowali pozycjonowanie stron, ale jeszcze coś innego. Jeśli kiedykolwiek skorzystałeś z usłu takich ludzi wiesz czym moze się to skończyć.

Katalogi, do których dodaję strony są sprawdzone. Nie korzystam z ogólnodostępnych spisów katalogów - mam osobiście przygotowany spis i ponieważ skorzystałem już niego kilkadzisiąt razy nie ma w nim żadnych katalogów, które znikną po tygodniu z Internetu.

Mam spore doświadczenie w tej dziedzinie promocji (pozycjonowania) stron w Internecie. Nie jestem osobą, która dopiero co zaczyna katalogować strony lub pozycjonować.

Co kilka dni wysyłam do moich klientów informację o tym jak przebiega katalogowanie oraz jeśli sobie ktos tego życzy to również dodaję informację na temat samego procesu katalogowania.

Każdy klient moze liczyć na fachową pomoc, często przed rozpoczęciem katalogowania konsultuję się z każdym aby sie dowiedzieć na jakich słowach kluczowych zależy danej osobie.

Wybór słow kluczowych, tytułów i wszelkich informacji podawanych w katalogach nie moze być przypadkowe. Jeśli orientujesz się w temacie pozycjonowania to doskonale wiesz, że od tego jaki zastosuje się "anchor" zależy cały proces pozycjonowania strony.

Po zakończeniu katalogowania dostaniesz szczegółowy raport z mojej pracy. W raporcie znajdują się wszystkei dane jakie używałem do katalogowania strony, lista katalogów, dodatkowe informacjie w zależności od strony. Cały raport zawiera około 10 stron A4.

Cena 14 groszy za jeden katalog, przy wiekszej liczbie katalogów możemy sie potargować
http://www.uploader.pl/08cf3b56 <--- Znajduje sie tu lista moich klientów !

Pozdrawiam
Marcin Chiliński
gg: 1374448
email: marcin.chilinski@gmail.com
PW
ODPOWIEDZ