Radio

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Don Vito
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2006, 18:38:46
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Radio

Post autor: Don Vito »

No po nazwie tematu, sie nie idzie skapnąć, ale nie chodzi tutaj o założenie radia czy coś w tym stylu.
Chodzi mi o to żeby jakiś dobry człowiek, programista albo osoba potrafiąca tworzyć skrypty, napisał jaką konsole pozdrowień i ramówke na strone radia.

Niestety nie moge dużo zaoferować kase wsadziłem w serwer i utopiłem w radiu. Dlatego nie moge zaoferować forsy
Natomiast reklama na stronie i radiu jak najbardziej. Najlepiej pogadajmy na GG 2375967

Wytłumacze o co dokładnie mi chodzi.
Konsola pozdrowień to chyba tłumaczyć nie trzeba... dwa wejścia jedno dla Dj, żeby mógl czytac pozdrowienia, drugie dla słuchaczy zeby mogli wysyłać pozdrowienia. Dobrze by było zeby na konsoli Dj była możliwośc wywalenia pozdrowienia przeczytanego. Oczywiście tylko zalogowany Dj moze czytać pozdrowienia i nikt więcej. Chcialbym żeby konsola była blokowana, tzn jak na radiu nikt nie gra to nie idzie wysyłać pozdrowień, zaś Dj który prowadzi audycje wchodzi na stronke, loguje się i robi np "W£¡CZ KONSOLE" i dopiero jak to zrobi, można wysyłać, jak schodzi to dusi "WY£¡CZ konsole" i już nie można. (no to już nie jest konieczne, ale fajnie by było)

A co do Ramówki to sytuacja podobna, jedna "konsola" dla Dji zeby się mogli wpisywac na daną godzine i dany dzień, a druga konsola dla słuchaczy żeby mogli przeglądać, coś takiego żę wchodzi na strone np http://twójadres.pl/ramówka/ramówka.hml i mu się otwira
"WYBIERZ DZIEÑ" i pod spodem, poniedziałek, wtorek, środa itd. Wybiera sobie np WTOREK. i widzi WYBIERZ GODZInE. i tam są godziny
00:00 - 01:00
01:00 - 02:00
......... itd
Klika na godzine, i widzi to co dj wpisal, czyli KTO GRA i jak się audycja nazywa.


Wiem że to skomlikowane, ale zależało by mi na tym. Pośpiech nie jest A¯ tak bardzo wymagany, ale im szybciej tym lepiej.

Jakby co zapraszam na GG 2375967 :arrow:]

PS. Tylko to w plikach...
ODPOWIEDZ