kto napisze skrypt

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Awatar użytkownika
pp555
Posty: 319
Rejestracja: 25 lip 2005, 17:40:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

kto napisze skrypt

Post autor: pp555 »

czy znajdzie sie ktos chetny do zrobienia skryptu php takiego żeby nie wymagał bazy mysql
chodzi o to żebym można było zrobić coś takiego jak na www.midmania.[regulamin forum: punkt 2.13] żeby na stronie wap można było wpisać ID pliku (skrypt też musi odpowiedać z przyporządkowanie odpowiedniego ID plikowi) aby go pobrać.
Skrypt ma obsługiwać i dzonki i tapety/animacje
W przypadku animacji/tapety na komputerze m pokazywam miniaturke rozmiar itd
A w przypadku dzwonka tak ja przy tapecie tylko bez miniaturki Smile
Musi obsługiwac podział na kategorie a pliki żebym mogł wrzucac przez FTP
_________________



Niestety nie moge za skrypt zaplacic
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

Aleś zadanie dał. Coś takiego najlepiej zrobić na bazie MySQL. Nie jest to zbyt skomplikowane ale czasochłonne. Mozna by pomyślć nad wykorzystaniem bazy sqllitte :?
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
pp555
Posty: 319
Rejestracja: 25 lip 2005, 17:40:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: pp555 »

SQLite może być a MySQL to już w ostateczności
wiem ze zadnie nie jest proste
ktoś podejmie sie wyzwania :?:
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

To byłoby tak:
-najpierw dodajesz plik do odpowiedniego katalogu,
-potem przez panel dodajesz go do bazy,
-skrypt na stronie wykonuje odpowiednie zapytanie do bazy i wysyła wyniki do przeglądarki użytkownika,

Czyli prosty panel i skrypt na stronę. Podjołby się ale SQL znam tylko na poziomie podstawownym, więc mogłoby nie wyjść. Jak chcesz to moge spróbować, ale to trochę zajmie. :roll:

Sam miałem niedługo przerabiać moją stronkę by opierała się na bazie danych więc moge zacząć od Twojej :P
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
pp555
Posty: 319
Rejestracja: 25 lip 2005, 17:40:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: pp555 »

no prawie tak bo ja chce tak zeby nie tzreba bylo dodawac przez panel (to byloby meczace) i zeby w bazie byly zapisane: ID sciezka do pliku, typ

a moze daloby sie tak zrobic zeby nie zapisywalo do bazy tylko do pliku txt :?:
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

pp555 pisze:a moze daloby sie tak zrobic zeby nie zapisywalo do bazy tylko do pliku txt
Dałoby się tylko będziesz sam musiał dodawać id pliku i ścieżkę do niego, no i odpada sortowanie według jakiegoś tam parametru pliku jak wielkość czy ilość pobrań. Wszystko jest do zrobienie, pytanie tylko co chcesz? :P

Mozna by jeszcze dorobić mały skrypt do dodawania plików przez stronę, wtedy sam ustalałby id pliku, jego rozmiar i takie tylko to zależy od ilości plików jaką chciałbyć dodać. Oczywiste jest że przy paru tysiącach coś takiego odpada :roll:
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
pp555
Posty: 319
Rejestracja: 25 lip 2005, 17:40:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: pp555 »

narazie mam ponad 12 000 - niedlugo kupiek chyba konto na www.c*l.pl zeby to wszystko wrzucic

dodawania plikow przez strone nie potrzebuje bo mam do tego osobny skrypt
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 1018
Rejestracja: 20 sie 2005, 14:47:10
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768

Post autor: Mati »

A jakie nazwy są tych plików?
Jeżeli jakieś sensowne to można by (tutaj chyba muszę sprawdzić) stworzyć skrypt który pobiera listę plików w danym katalogu i tworzy do nich linki na stronie z wynikami. Np. po kliknięciu pobiera szczegółowe dane o pliku rozmiar, format itp i daje linka bezpośrednio do pobrania pliku :roll:
No i co? Konwersja bazy wyjadła mi polskie znaki z podpisu. Kto¿ bÂdzie musiaà za to odpowied¿Ã...
Awatar użytkownika
pp555
Posty: 319
Rejestracja: 25 lip 2005, 17:40:50
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: pp555 »

sorki ze tak pozno odpisuje:

może być tak jak napisaleś
ODPOWIEDZ