Cięcie Lay'ów i dostosowywanie do html'a

Sprzedam, kupię, wymienię - współpraca, zlecenia, itd.
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Cięcie Lay'ów i dostosowywanie do html'a

Post autor: Monstrual »

Cóż, mam sporo na głowie i niestety brak czasu, z tego względu chciałbym żeby ktoś mnie odciążył choć trochę w obowiązkach. Mój serwis (joombers.info) nawiązał współpracę z serwisem homor.info. Tenże polecany jest przez spory i raczej bardzo często odwiedzany serwis Blogowicz info. Tak więc trójkąt współpracy. Każda stron dzięki temu uzyska niezłe wyniki i oglądalność. Aktualnie homor.info jest w przebudowie, z prymitywnego cmsa na jportalu na bardziej złożoną stronę. Została przygotowana grafika, którą należało by dostosować do html'a. Potem odpowiednią przerobię owy kod na skórkę do PostNuke, no i powstanie dość "poważny" serwis. Przewidziana nagroda to link do strony osoby, która ów design przerobiła na stronie homor.info , może także na joombers.info , o ile uznam że mi przez to Pagerank ani pozcyja w google nie spadnie ;). Chętnych prosze o kontakt tutaj, a design, neistety w formie bmp, tak mi go dostarczono, macie tu: www.4umy.[regulamin forum: punkt 2.13]/homor.bmp lepszy byłby PNG, wiem, ale spróbujcie coś z tego wycisnąć, i jeszcze jeśli łaska, ustalić gdzieś miejsce na reklamę google adsense pod logiem lub w tabeli najszerszej na newsy. Sprawa raczj będzie opłacalna dla wykonawcy. Zapraszam do współpracy ;).
Obrazek
reborn
Posty: 158
Rejestracja: 19 mar 2006, 22:05:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Post autor: reborn »

Znaczy takie moje spostrzeżenie. Top jest nie tyle co ładny ale fajny ale to to coś na dole to trochę prymitywne :ble:
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

cóz, design nie mój ;). Ale na moje jest nienajgorszy, choć zgodze się z tym, jak masz lepszy pomysł, zaprojektuj lepsze ;). też ci się opłaci. Wszystko zależy od chęci.
Obrazek
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: HitcH »

gdybym tylko miał phtoshopa to bym to się postarał pociąc i zrobic do html'a
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

hmm teraz to ja sie zastanawiam...

ale za bardzo to sie nie oplaca bo humor.info ma PR=0...


a design.. jakis taki biedny i bez stopki :roll:
www.e-coach.pl i wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: HitcH »

może mi się uda to zrobic. Właśnie sciagam ps'a i postaram się na wieczór zrobic to ;)
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Ihman, heh, a spójrz no na joombers.info :twisted:. Może dostaniesz tam maego linka, o ile masz jakiś porzadny pg :P. 4/10
Obrazek
Awatar użytkownika
Ihman
Przyjaciel CBA
Posty: 713
Rejestracja: 03 gru 2005, 18:33:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Ihman »

Monstrual pisze:Ihman, heh, a spójrz no na joombers.info :twisted:. Może dostaniesz tam maego linka, o ile masz jakiś porzadny pg :P. 4/10

ej nie chce Ciebie Monstrual martwić... ale moje google toolbar wskazuje PR="0" dla joombers.info i dla www.joombers.info .. sprawdzalem także w www.webinside.pl/emarketing i tam tez jest, ze wynosi ZERO...


a z tego co pamietam nie dawno miales cos kolo 4 albo 5...
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

PageRank™ dla adresu joombers.info wynosi: 4/10

jedyne narzędzie sprawne to:
http://linkownia.net/narzedzia/pagerank#pr
Innymi się nie sugeruj, bo niestety działają nie najlepiej.

I tu ;] :arrow: http://www.dodaj.pl/pr_meter.php

To są poprawnie działające narzędzia, sprawdzające pg na wszysatkich serwerach google, w tym polskim google.pl.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

Moge zrobic laya oczywiscie cos za cos. Chcialbym umiescic wtedy duzy banner i oczywiscie info w stopce. Co ty na to??
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
kobe2005
Posty: 130
Rejestracja: 15 gru 2005, 03:50:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: kobe2005 »

jak mniemam ważniejsze dla ciebie jest zrobienie skórki do post-nuka niz pociecie do html... zgada sie?
http://flourish.cba.pl/ Photoshop Tutorials- intensywna przebudowa trwa
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

zgadza się, ale to ważniejsze to zaden problem, na to czas ;).
maciaszek, o ile będzesz w stanie pociąć tak by:
ramki były jako tło, wiadomo, pasek zielony osobno, jako jeden plik graficzny, rózniacy się w poszczególnych kolumnach szerokością, do tego wydłużającce się kolumny, no i wycentorawanie i ustawienie w miare czytelnej czcionki w CSSie. zrobisz, to mozesz sobie na stronie homor info od razu w layu wybrac miejsce na banner, lepiej button, no ale moze byc banner i dodac miejsce na google adSense (własne, nie cba,, wielkości standardowego tekstu. jak to wszystko zrobisz, to możesz dostać banner, stopki nie, bo to nie twój lay, a pocięcie nie daje ci do niego praw autorskcih. No i musisz być peirwszy, do jutra, bo już trzy osoby próbują, ale im niecałkiem to wychodzi ;]. ¯ycze powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

zgadza się, ale to ważniejsze to zaden problem, na to czas .
maciaszek, o ile będzesz w stanie pociąć tak by:
ramki były jako tło, wiadomo, pasek zielony osobno, jako jeden plik graficzny, rózniacy się w poszczególnych kolumnach szerokością, do tego wydłużającce się kolumny, no i wycentorawanie i ustawienie w miare czytelnej czcionki w CSSie. zrobisz, to mozesz sobie na stronie homor info od razu w layu wybrac miejsce na banner, lepiej button, no ale moze byc banner i dodac miejsce na google adSense (własne, nie cba,, wielkości standardowego tekstu. jak to wszystko zrobisz, to możesz dostać banner, stopki nie, bo to nie twój lay, a pocięcie nie daje ci do niego praw autorskcih. No i musisz być peirwszy, do jutra, bo już trzy osoby próbują, ale im niecałkiem to wychodzi ;]. ¯ycze powodzenia.
nie zrozumiales mnie :) Od poczatku nowy lay bo ten jest do du*y
P.S. Jeden dzien to troche malo
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

heh, nie ja jestem jego autorem, a autor pewnie nie bylby z tego powodu zadowolony... zalegasz mi a propos z innymi layem :twisted:. A zapłata czekała, ale cóż :roll:. jesli zrobisz świetnego laya, a własciwie to to już będzie strona, nie ma sprawy, tyle tylko żeby była budowa kolumnowa, musza być trzy kolumny, ze względu an to, że muszę pod nią podpiąć postnuke... jak jesteś zainteroswany to rób...
Obrazek
ODPOWIEDZ