WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
Awatar użytkownika
Arthi
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2015, 04:32:49
Lokalizacja: Żywiec
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Post autor: Arthi »

Witam,

w związku z ostatnim blokowaniem przez Mozillę w Firefoxie wtyczki Adobe Flash Player i działaniami trojana od Hacking Team (o którym ostatnio głośno w sieci) chciałbym podesłać parę artykułów, m.in.:
Wtyczkę Adobe Flash Player już załatano w wersji 18.0.0.209, zaleca się ją natychmiastowo zaktualizować.
Dla użytkowników bardziej wymagających bezpieczeństwa (posiadających naprawdę wrażliwe na przechwycenie pliki i inne) zaleca się wyłączenie Adobe Flash Playera na jakiś czas celem uniknięcia ewentualnego przyszłego zagrożenia.
Seksiak
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2015, 16:54:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Post autor: Seksiak »

Dzięki bardzo. Przydaję mi się to. Sam cały czas korzystam z tej przeglądarki jaką jest właśnie Mozilla Firefox. Dobrze ona działa oraz oczywiście najszybciej (lepiej od Chrome) ale chcę dodać, że niestety tak jak piszesz mogą być ostatnio problemy ze flashem w stylu takim u mnie nie działa wtaczka flash czy shock wave.
wingsio0
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 07:01:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Post autor: wingsio0 »

Oh, great, your article gives me useful information and a fresh perspective on the subject.
abcya
wingsio0
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2017, 07:01:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Post autor: wingsio0 »

Oh, great, your article gives me useful information and a fresh perspective on the subject.
abcya
krystoffe
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2017, 10:35:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

WAŻNE! Informacje dot. Adobe Flash Player i trojana od HT

Post autor: krystoffe »

Dzięki za info
---
more information
ODPOWIEDZ