Problem z routerem

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
MegaOda1387
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:44:50
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem z routerem

Post autor: MegaOda1387 »

Ja też mam podobny problem z routerem, który ciągle mnie rozłącza z siecią lub sprawia, że nie widzę innych uzytkowników w sieci, nie wiem czy router może byc przestarzały i sam z siebie "fixować" , bo nie mam pojęcia co w tej sytuacji, chyba kupic nowy?
drgabriel2401
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2014, 09:20:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Problem z routerem

Post autor: drgabriel2401 »

MegaOda1387 pisze:Ja też mam podobny problem z routerem, który ciągle mnie rozłącza z siecią lub sprawia, że nie widzę innych uzytkowników w sieci, nie wiem czy router może byc przestarzały i sam z siebie "fixować" , bo nie mam pojęcia co w tej sytuacji, chyba kupic nowy?
u mnie też pojawia się taki problem ale na szczęście tylko czasami
krisuuu
Posty: 15
Rejestracja: 26 wrz 2010, 12:28:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1680x1050
Kontakt:

Re: Problem z routerem

Post autor: krisuuu »

Te problemy z routerem naprawdę mogą być spowodowane wieloma czynnikami, zła konfiguracja, zbyt wiele bezprzewodowych urządzeń w domu, albo przestarzałe oprogramowanie
MANY1655
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2014, 00:18:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1696x954

Re: Problem z routerem

Post autor: MANY1655 »

To może router był już po prostu nieco przestarzały , w moim przypadku zwykle z problemem z routerem pomaga jego restart, wówczas wszystko śmiga należycie i nie ma problemów z zawieszaniem się itp, może kwestia zakupu nowego routera to często najlepsze wyjście:)
Zablokowany