Na jakie smartfony warto jest poczekać

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
plozek
Posty: 39
Rejestracja: 11 kwie 2022, 12:57:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Na jakie smartfony warto jest poczekać

Post autor: plozek »

Na jakie smartfony czekacie w najbliższym czasie(np. 2 miesiące lub pół roku) i dlaczego ?
januszkarpaty
Posty: 35
Rejestracja: 11 kwie 2022, 07:54:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Na jakie smartfony warto jest poczekać

Post autor: januszkarpaty »

Sony Xperia 10 IV w połowie czerwca - od dawna szukam małego telefonu, który ma obowiązkowo mini jacka, dobry aparat (Xperia ma tylko dobry sensor, soft w 10 III był słaby, ale na szczęście jest na Snapie) i dobra baterię. Mile widziana obsługa kart pamięci. Dużym plusem tutaj są też plastikowe plecki, NFC i certyfikat IP68.
Niestety Sony się wysoko ceni i czekam głównie na to jaki gratis dadzą tym razem. 
Z drugiej strony zastanawiam sie nad wynajmem Iphone 13 max pro, sam raczej nie dałbym tyle kasy za jednym razem za smartfona, ale wynajem wydaje się całkiem spoko pod katem ceny https://imad.pl/dla_ciebie/najem
freefan
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2022, 22:46:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Na jakie smartfony warto jest poczekać

Post autor: freefan »

Ja czekam aż producenci znów zaczną robić małe telefony, nie większe jak 6 cali. Teraz co jedne to większe. Tylko czekać kiedy z tabletami będziemy chodzić przy uchu.
telefoniarz
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2022, 10:45:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome MacOS 1920x1080

Na jakie smartfony warto jest poczekać

Post autor: telefoniarz »

freefan pisze: 15 lis 2022, 22:51:55 Ja czekam aż producenci znów zaczną robić małe telefony, nie większe jak 6 cali. Teraz co jedne to większe. Tylko czekać kiedy z tabletami będziemy chodzić przy uchu.
To nie te czasy. Użytkownik chce widzieć więcej. Producenci próbują wpuszczać składane jak Samsung Galaxy Flip, Huawei P50 Pocket, ale mając w ręku flipa czułem się jakbym miał cegłę.

Co do głównego wątku to mimo blokad Huawei'a na amerykańskim rynku polecam świeżutką Huawei Mate 50 Pro https://worldgsm.pl/telefony/huawei/mate-50-pro Wyszła w listopadzie i na grubszą kieszeń bo 5 tys. jak za maca trzeba wydać.
ODPOWIEDZ