Jaka drukarka do etykiet

Software i hardware - Gry, programy, systemy operacyjne, podkręcanie i składanie sprzętu, itp.
jagek
Posty: 68
Rejestracja: 26 paź 2015, 09:49:53
Strona na CBA.pl: okuninka.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: jagek »

Czesc,
Aktualnie wysylam okolo 600 przesylek miesiecznie.
Mam juz po 3 latach troche dosyc adresowania kopert recznie.
Co dla mnie polecacie aby drukowalo mi adres klienta na jakiejs naklejce i abym mogl ja nakleic na koperte?
Fajnie by bylo gdyby dalo sie tez na tym druknac list przewozowy na paczkomaty i dla kuriera.
Aktualnie zaklejam szeroka tasma przezroczysta list
Awatar użytkownika
bereno
Posty: 62
Rejestracja: 12 maja 2021, 15:11:14
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1536x864

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: bereno »

Jeśli sprzedaż Ci się rozwija to pomyśl już teraz o zakupie zebry bo to nieuniknione. Prędzej czy później będziesz musiał kupić, ogolnie polecam prędzeej bo wypełnianie takich etykiet ręcznie wygodnie nie jest i traci się dużo czasu. Jeśli nie przewidujesz dalszego wzrostu to wystarczą etykiety samoprzylepne do zwykłej drukarki. Aczkolwiek sam szybko zrezygnowałem z takiego sposobu i przerzuciłem się właśnie na drukarkę etykiet.
Jesli szukasz dystrybutora polecam skontaktowanie się z firmą:
https://general-id.pl/

Maja wiele róznych firm, nie tylko wspomniane tutaj przeze mnie zebry (które są chyba najpopularniejsze). Ale również drukarki firmy Toshiba. Zresztą jak powiesz im ile masz kasy do wywania, to powinni Ci odpowiednią doradzić.
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: adam445 »

Jeżeli macie problem z urządzeniami mobilnymi, t.j. drukarki, terminale lub skanery, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić oferte firmy PDAserwis, która specjalizuje się m.in. w ich serwisowaniu lub naprawie. Czy wiecie ac dc co to znaczy ? Jaka jest różnica?
lucyna102
Posty: 6
Rejestracja: 16 lis 2022, 22:23:41
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

Jaka drukarka do etykiet

Post autor: lucyna102 »

Jeśli potrzebujesz drukowania adresów klientów na naklejkach, które będziesz mogła naklejać na koperty, polecam usługi firmy Sowikopack. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu, zwłaszcza z zakresu drukowania etykiet samoprzylepnych. https://sowikopack.pl/ oferuje wysokiej jakości druk etykiet, które są idealne do celów takich jak adresowanie przesyłek. Dzięki ich usługom, proces wysyłania kopert staje się znacznie szybszy i bardziej efektywny. Dodatkowo, firma ta specjalizuje się również w etykietowaniu produktów w Warszawie, co może być przydatne w dalszej działalności Twojej firmy.
ODPOWIEDZ