Prosta strona(nie www) napisana w notatniku.

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
netbiznes
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2016, 18:02:31
Strona na CBA.pl: http://netbiznes.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Prosta strona(nie www) napisana w notatniku.

Post autor: netbiznes »

Witam,

Chciałbym się poradzić was drodzy użytkownicy forum o jedną małą i być może prostą rzecz.
Mam swoją stronę www, wszystko cacy, mam tylko jeden problem. Bardzo chciałbym stronę stworzoną w notatniku z prostą treścią, kilkoma zdaniami. Nie, nie chcę tej strony w dodaniu na wordpress. Chcę ten plik zapisać w formacie .html i wrzucić na serwer(hosting?) przez ftp. Tak żeby tak strona fizycznie istniała ale od wewnątrz, tak aby to nadal było pod główną domeną tylko że z końcówką .html

Jak to zrobić i czy w ogóle się da?


PS. Skorzystam z okazji, więc zapytam. Jest możliwość wrzucenia szablonu, landing page bez jakiegokolwiek oprogramowania? Mam szablon z danego programu partnerskiego typu landing page ale nigdzie on nie działa i nigdzie nie da się go "zainstalować".


Jeśli to zły dział, to przepraszam.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1872
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Prosta strona(nie www) napisana w notatniku.

Post autor: endriu888 »

Witam

Proszę napisać na jaki adres www chce Pan tą prostą stronę wrzucić?, dodatkowo proszę przysłać nam tą stronę to pomożemy ją wrzucić na dany adres www.

Wszystko przysłać na: obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ