Problemy z Wordpressem

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
maniektestowypl
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:09:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Problemy z Wordpressem

Post autor: maniektestowypl »

Witajcie! Dla wielu problem może jest błahy ale dla mnie niekoniecznie, a wyczerpały mi się już wszystkie pomysły na jego rozwiązanie.

Od ok 3 tygodni mam problem z moją stroną (http://www.portallunapark.pl) polegający na tym, że po zalogowaniu się do panelu administracyjnego strona zaczyna się co chwilę wieszać. Jeżeli nie wyskoczy mi komunikat przeglądarki o utracie połączenia ze stroną to wyskoczy mi komunikat w panelu administracyjnym. Co chwilę i na przemian Screeny komunikatów przesyłam poniżej. Wszystko dzieje się tylko na 1 komputerze. Sprawdzałem na 3 innych i teoretycznie wszystko było ok.

Na stronie mam zainstalowane następujące wtyczki: Google Analytics, Heartbeat Control, Pokaz slajdów, Simple Ajax Shoutbox oraz Wordfence Security. Wyłączałem i nawet odinstalowywałem wtyczki i nic nie pomogło.

Komputer sprawdzałem: Malwarebytes Anti-Malware oraz antywirusem ESET NOD32 i przy pełnym skanowaniu nie wykryły żadnego babola.

Liczę na wyrozumiałość i czyjąś chęć pomocy w rozwiązaniu problemu lub znalezieniu jego przyczyny.

Komunikat 1:
Obrazek

Komunikat 2:
Obrazek
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Problemy z Wordpressem

Post autor: Venite »

maniektestowypl, zdaje się, że już o tym rozmawialiśmy i poleciliśmy inne ustawienia wtyczki heartbeat (drogą mailową lub w tickecie). Jeśli jednak problem nie został rozwiązany, prosimy o odpowiedź.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ