Problemy z oprogramowaniem i domenami

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
mbnplublin
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2017, 20:21:29
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1477x831

Problemy z oprogramowaniem i domenami

Post autor: mbnplublin »

Witam,

mam problem z założeniem strony z oprogramowaniem WordPress. Otóż niedawno założyłem stronę z darmową wersją [free] z darmową domeną: mbnplublin.cba.pl. W dniu wczorajszym dokonałem zakupu pakietu VIP, a dzisiaj domeny .pl (mbnplublin.pl). Niestety, od razu przenosił mnie na wersję z domeną cba.pl. I teraz zawsze gdy próbuję zainstalować oprogramowanie na tą domenę płatną, to proces instalacyjny przebiega bez problemu, ale on i tak dalej mnie przenosi na tą domenę bezpłatną. Oczywiście ta bezpłatna strona została usunięta, więc pokazuje że strona nie istnieje. Problem ten pojawia się tylko z WordPressem. Z innymi silnikami nie ma. Usuwałem kilka razy bazę danych oraz piki w FTP.

Co należy uczynić?

Dziękuje i pozdrawiam

EDIT

Po usunięciu wszystkiego co Bóg dał z FTP i zainstalowaniu od nowa oprogramowania, to teraz po wejściu w link otwiera się panel administratora - ten z danymi strony. Oczywiście nic to nie daje, powtarza się ciągle błąd i tak w kółko.
andy120
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2017, 18:04:25
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Problemy z oprogramowaniem i domenami

Post autor: andy120 »

Witam,

Podłącze się pod ten problem gdyż również taki sam problem. W jaki sposób mogę usunąć swoją mojadomena.cba.pl z ftp-a aby pozostała tylko mojadomena.pl ?
Dodam iż w panelu admina usunąłem całą domenę mojadomena.cba.pl jednak strona nadal korzysta z plików umieszczonych z domeny cba.pl
ODPOWIEDZ