Dopasowanie strony do rozdzielczosci monitora

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
matti86
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2009, 12:25:36
Strona na CBA.pl: mattigra.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Dopasowanie strony do rozdzielczosci monitora

Post autor: matti86 »

Witam
Poskładałem stronkę na WordPressie i wszystko by było ok gdyby nie jeden szkopuł, mianowicie , chciałbym żeby stronka dopasowywała się do rozdzielczości monitora tak żeby nie było z boku paska scrolowania, kombinowałem już ze sliderem i jak narazie nic mi nie wyszło póki co przy rozdzielczości 1366 x 768 widać kawałek zdjęcia i pasek scroll a przy 1920x1080 biały pas na dole. Próbowałem nadać dla slidera rozdzilczosc 100% ale nic nie pomogło
Użyłem skórki asteria lite i slidera "Simple Responsive Slider"
Oto link do stony



Za każdą sugestie będę bardzo wdzięczny
Ostatnio zmieniony 26 lis 2014, 23:40:56 przez matti86, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Norbitor
Posty: 36
Rejestracja: 20 sie 2014, 20:00:41
Strona na CBA.pl: http://norbitor.cba.pl/
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Dopasowanie strony do rozdzielczosci monitora

Post autor: Norbitor »

Możesz skorzystać z właściwości @media z CSS3. Wtedy możesz stworzyć klika reguł dla odpowiednich rozdzielczości - wtedy też stronka powinna wyglądać dobrze na wielu rozdziałkach.
Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.
matti86
Posty: 27
Rejestracja: 17 lip 2009, 12:25:36
Strona na CBA.pl: mattigra.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Dopasowanie strony do rozdzielczosci monitora

Post autor: matti86 »

Norbitor pisze:Możesz skorzystać z właściwości @media z CSS3. Wtedy możesz stworzyć klika reguł dla odpowiednich rozdzielczości - wtedy też stronka powinna wyglądać dobrze na wielu rozdziałkach.
Własnie o to chodzi ze w pliku css juz są zdefiniowane @media a jednak na wysokość strona się nie dopasowuje
ODPOWIEDZ