Błąd po instalacji wtyczki

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
netbiznes
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2016, 18:02:31
Strona na CBA.pl: http://netbiznes.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Błąd po instalacji wtyczki

Post autor: netbiznes »

Witam,

Posiadam stronę postawioną na Wordpressie, ogólnie jest bardzo zadowolony lecz od dzisiaj mam pewien problem.

Po instalacji wtyczki Freshmail for wordpress i po aktywacji pojawia się taki oto błąd:
Warning: curl_init() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 131

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 132

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 133

Warning: curl_setopt() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 134

Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 142

Warning: curl_getinfo() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 143

Warning: curl_errno() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 157

Warning: curl_error() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 160

Warning: curl_errno() has been disabled for security reasons in /profiles/n/ne/net/netbiznes/netbiznes.cba.pl/wp-content/plugins/freshmail_for_wordpress/vendor/class.rest.php on line 160
Bardzo mi zależy na tej wtyczce ponieważ jest mi potrzebna do pracy a niestety nie mogę mieć innych alternatyw.

Moje pytanie brzmi, co to jest, jak temu zaradzić by wtyczka działała bez tych błędów?
Pisałem też do supportu Frashmail i według nich muszę skontaktować się z supportem cba, lecz problem polega na tym iż na starszej mojej domenie też na cba wtyczka działała bez zarzutów.

Czy to może być wina skórki strony bądź innej wtyczki która ze sobą koliduje?

Bardzo prosiłbym o pomoc bo niestety nie znam się na kodach strony.
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Błąd po instalacji wtyczki

Post autor: Venite »

netbiznes, prawdopodobnie działasz na darmowym koncie. Kontom FREE musieliśmy zablokować cURL z powodów bezpieczeństwa - bardzo często takie strony dokonywały ataków przysparzając nam wielu problemów.

Konta PRO i VIP mogą wciąż używać cURLa, jako, że ich właściciele nie są anonimowi i ponoszą pełną odpowiedzialność za swoje strony: https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
netbiznes
Posty: 35
Rejestracja: 13 maja 2016, 18:02:31
Strona na CBA.pl: http://netbiznes.org.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Błąd po instalacji wtyczki

Post autor: netbiznes »

Aa już rozumiem dlaczego mi działała wtyczka na poprzedniej witrynie :)

Dziękuję za pomoc :) Czyli teraz muszę opłacić sobie konto vip.
Temat można zamknąć:)
ODPOWIEDZ