Strona 1 z 1

Kupno tabletu

: 02 maja 2022, 11:50:51
autor: plozek
Stanąłem przed wyrzuceniem pieniędzmi w błoto i chciałbym kupić tablet.
Tablet będę wykorzystywał głównie do tworzenia notatek na zajęciach (to główny powód, który sobie wymysliłem), więc rysik jest wymagany oraz do konsumpcji treści w łóżku, co by nie ciągać ze sobą laptopa.
BUDŻET
Maksymalnie jest to 5000zł.
NAD CZYM SIĘ ZASTANAWIAM?
Wyboru dużego nie ma, więc będzie to najpewniej iPad Pro 11"/12,9" ( https://ispot.pl/ipad-pro-2tb ) lub Samsung Galaxy Tab S8+/S8 Ultra. I tutaj pojawia się największy dylemat, na którą z firm się zdecydować.
W Samsungu rysik mamy w cenie, a dodatkowo jakbym się zdecydował na zakup w ciągu najbliższych dni, to i etui z klawiaturą można wyrwać w promocji za darmo.
Za iPadem przemawiają na pewno aplikacje, które są dostosowany pod duży ekran, stabilność systemu, długie wsparcie i wydajnośc M1.
Dodam na końcu, że obecnie jestem posiadaczem OnePlusa 8 Pro, którego będę zmieniał pod koniec roku, prawie na pewno na iPhone'a. Po aktualizacji do Androida 12 mam coraz bardziej dość tego systemu (chociaż wina pewnie stoi po stronie OnePlusa). Samsunga na Exynosie nie kupię. Więc mogłoby to przemawiać na korzyść iPada, bo wtedy bym z chęcią kupił subskrypcję Apple One, ale aż tak mi na tym nie zależy.

Liczę na jakieś doradcze mądre głowy, bo sam się chyba nigdy nie zdecyduję XD

Kupno tabletu

: 21 cze 2022, 08:39:25
autor: januszkarpaty
Ja mam IPada 8 generacji, Kupiony w 2022 r. Nie widzę wad, używam bardzo intensywnie, szczególnie do notatek i czasami rysowania. Zawsze ze mną na uczelni. Oglądam też czasami filmiki, czy przeglądam internet. Mam IPhona, więc wszystko jest ze sobą bardzo, ale to bardzo wygodnie połączone. Dokumenty z jednego urządzenia mogę mieć na drugim w kilka sekund, nawet ze słabym, uczelnianym wifi. Wszystkie podręczniki i notatki mam w jednej aplikacji.
Zestaw: rysik, myszkę bezprzewodową, klawiaturę bezprzewodową na magnes do etui kupowałem w sklepie autoryzowanym: https://imad.pl/ Sugeruję zajrzeć sobie do Imad, znajduje się tam sporo promocji na urządzenia jak i na akcesoria do nich.

Kupno tabletu

: 11 paź 2022, 14:35:59
autor: marek38
Zastanawiam się nad zakupem nowego tabletu, co możecie mi polecić do 1000 zł?

lek na potencję bez recepty