Strona 1 z 1

Jak poprawić stronę www?

: 25 mar 2022, 09:42:11
autor: starmal
Niedawno nasza firma przeprowadziła audyt sklepu internetowego. Wyszło w nim, że mamy nieprawidłowości i chcielibyśmy je poprawić. Czy znajdują się tutaj osoby, które mogłyby się tego podjąć? Chce tylko nadmienić, że korzystamy z silnika Prestashop 1.6.

Jak poprawić stronę www?

: 25 mar 2022, 10:59:17
autor: jagek
Zanim skorzystasz z ofert koniecznie sprawdź realizacje i najlepiej bezpośredni feedback od klientów. Miałem sporo przebojów z kilkoma rzekomo polecanymi firmami. Zorientuj się jakie firma ma doświadczenie.
https://www.rdn.pl/news/czym-jest-audyt ... eprowadzic
Na tej stronie rownież jest kilka informacji o samym audycie seo.

Jak poprawić stronę www?

: 22 lis 2022, 14:31:07
autor: marek38
Prowadzę własną firmę i zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest obecnie reklama, dlatego polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-rekl ... z-pomyslem . Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania?

Jak poprawić stronę www?

: 15 gru 2022, 10:11:06
autor: parkowiec
Dobrze jest również wprowadzić na stronie szereg wygodnych rozwiązań, które sprawia, ze korzystanie z niej będzie bardizej komfortowe dla użytkownika. Jeśli strona chodzi wolno oraz źle działa na urządzeniach mobilnych, to potencjalny kupujący opuści ją zanim zdecyduje się na zapoznanie z oferowanych towarem.
Od siebie polecam również ten artykuł:
https://tekstokracja.pl/teksty-na-landing-page/
Opisane jest tutaj jak powinny wyglądać dobre teksty na landing page.

Jak poprawić stronę www?

: 18 gru 2022, 23:30:28
autor: kaprysek
A jakie nieprawidłowości? To na pewno pomoże. Ja sam zacząłem robić stronę https://www.gugusiowo.com.pl/ i jestem ciekaw, czy też daję radę pod to całe SEO czy nie ;s

Jak poprawić stronę www?

: 28 mar 2023, 23:12:24
autor: kaprysek
Mam problem ze stroną https://ekspertgotowkowy.pl/ - wygląda na to, że mam tam oddzielne zdjęcia dla PC i dla mobile. Nigdzie niestety nie widzę że jest coś nie tak :cry:

Jak poprawić stronę www?

: 01 kwie 2023, 08:25:26
autor: robrob1
Jeśli masz oddzielne zdjęcia dla PC i mobile, możesz sprawdzić, czy obrazy dla urządzeń mobilnych są odpowiednio zoptymalizowane i mają mniejszy rozmiar pliku, aby zaoszczędzić transfer danych lub sprawdzić, czy używasz odpowiedniego kodu HTML i CSS, aby wyświetlić zdjęcia na urządzeniach mobilnych.

Jeśli nie możesz znaleźć żadnego błędu na stronie, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie przeglądarki internetowej, a następnie odświeżyć stronę. Miałem ten sam problem :(

Mam nadzieje że to coś pomoże!