Strona 1 z 1

Jaki cms pod sklep internetowy

: 17 wrz 2021, 12:57:07
autor: jagek
Jaki cms polecacie pod sklep internetowy? Dodam, ze sklep na razie niewielki na kilkanaście produktów. Ale mam nadzieję, ze troche sie powiększy ;)

Jaki cms pod sklep internetowy

: 18 wrz 2021, 17:04:54
autor: bereno
Multistore na PL +UK, a do tego 10k SKU brzmi jak dobry pomysł, że zacząć z Magento. Kwestia jedynie budżetu zarezerwowanego na taki eCommerce.

Magento ma o wiele więcej zalet niż platne platformy takie jak shoper oraz daje znacznie wieksze możliwości rozwoju, o czym możesz poczytać sobie na tej stronie:
https://wojciechpietrzak.com.pl/jak-prz ... rnetowego/

Na stronie jest kilka informacji o tym jak przygotowac się do założenia sklepu. Jak również o tym jaki cms dobrze jest wybrac.

Jaki cms pod sklep internetowy

: 08 lip 2022, 13:08:19
autor: januszkarpaty
Ogólnie struktura URLi, czy teksty to urle i teksty, w design możesz sobie naklepać na każdym inny klepiąc samego CSS’a nawet.

Moim zdaniem jednak są wygodniejsze opcje od powyższej

presta

magento

drupal

Polecam poczytać sobie zalety oraz wady każdej z tych sytuacji.

Duże znaczenie ma również jakość tekstów na stronie www. Dobrze jest zastanowić się nad korektą tekstu https://tekstokracja.pl/korekta-tekstow/ .

Jaki cms pod sklep internetowy

: 31 maja 2023, 08:56:45
autor: parkowiec
Magento może Cię dużo kosztować od strony utrzymania - wszystko zależy od Twoich potrzeb i funkcjonalności.
Rok temu postawiłem sklep Magento na +40k produktów i raczej są to koszta rzędu 5-7k za postawienie na VPS, konfiguracja Magento od strony serwera, edycja szablonu, dostosowanie funkcji, zbudowanie dobrej architektury SEO katalogów + dodatkowa kasa na płatne moduły rozszerzające funkcje dla admina lub usera. Top firmy w Polsce na ogół jednak biorą więcej niż 15k za projekt, ale często są to już sklepy szyte pod klienta.
Inna kwestia to jaki planujesz mieć ruch.
W Woo lepiej zarządza się mniejszą ilością produktów, ale jest dosyć tani w utrzymaniu.
Poleciłbym Shopify, bo nie jest takim ulepem jak Shoper itp
Najlepiej jeśli wejdziesz sobie na tę stronę: https://hostingowy.top/kreator-stron-www/ Jest tutaj dobry kreator stron www, możesz sobie poczytać zalety oraz wady poszczególnych cms.

Jaki cms pod sklep internetowy

: 16 maja 2024, 10:27:34
autor: Barry2
Odświeżam temat. Czy jest aktualnie jakiś szczególnie cms? Używam Worppress + Woo ale mamy problemy z szybkością ładowania www, bo każda dodatkowa wtyczka po prostu zabija stronę?