Strona 1 z 1

Rebranding Webchain na MintMe Coin

: 29 lip 2020, 17:13:50
autor: tendo-abc
Webchain oficjalnie zmienia nazwę na MintMe Coin
Zmiana naszej nazwy na MintMe Coin była decyzją, którą podjęliśmy patrząc w przyszłość - aby lepiej ukazać główne założenie tego projektu. Nasza nowa nazwa jest bardziej transparentna, więc każdy kopiący lub handlujący walutę MintMe Coin będzie znał główną ideę, która za nią stoi.

Kolejnym istotnym powodem dla naszego rebrandingu jest optymalizacja wyszukiwania: znacznik "WEB" nie był zbyt praktyczny i nie reprezentował nas w pełni. Jako, że inne projekty również identyfikują się z tym znacznikiem, nie moglibyście nas szybko znaleźć na Google Search. Nie chcieliśmy również, by nasza waluta była mylona z innymi. Znacznik MINTME reprezentuje nas w pełni, jest oryginalny i znajduje się na szczycie we wszystkich wyszukiwarkach dla naszego projektu.

Zamiast używać spekulacji cenowych, aby podnosić cenę MintMe Coin, projekt MintMe.com jest tym, co ma być głównym powodem dla którego ludzie chcieliby kupować naszą walutę: aby używać jej na naszej platformie, by handlować tokenami innych osób, kupować ekskluzywne treści lub partycypować w innowacyjnych projektach, udostępnianych tylko za pomocą tokenów MintMe - i wiele więcej.

MintMeCoin nie jest nową walutą, jest nową nazwą. Pozostajemy wierni naszym pierwotnym ideałom, teraz łącząc się z MintMe.com - platformą croudfundingową, gdzie patroni również zarabiają na sukcesie swoich ulubionych influencerów.

Oficjalna nazwa: MintMe.com Coin
Znacznik: MINTME
Strona: https://mintme.com/coin
Explorer: https://mintme.com/explorer/
Pool: https://mintme.com/pool/
Coingecko: https://www.coingecko.com/en/coins/mintme-com-coin
Github: https://github.com/mintme-com