problem z robots txt

Zgłaszanie problemów dotyczących hostingu CBA.PL (www, ftp, poczta, panel itp.).
uczesiewordpressa
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:07:40
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

problem z robots txt

Post autor: uczesiewordpressa »

Dzień dobry,
mam problem z plikiem robots txt, którego to problemu samodzielnie nie umiem przeskoczyć (są to moje pierwsze kroki z wordpresem)
Za pomocą wtyczki yoast seo stworzylem plik robots.txt (print screen w załączeniu) który zawiera nieco inne polecnia niż plik dostępny pod następującym adresem:
http://uczesiewordpressa.cba.pl/robots.txt
Dodatkowo powyższy plik istniał już zanim za pomocą wtyczki yoast seo wygenerowałem własną wersję. W zaden sposob nie mogę tego pliku podmienić. Wygenerowałem plik za pomocą Google Search Console zapisałem go w głównym folderze strony, a i tak w dalszym ciagu pojawia się plik z poleceniem disallow (nie mam zielonego pojęcia skąd się zaciąga)
Podejrzewam że może to też być problemem w sytuacji kiedy probuje dodac do GSC mapę witryny (pinformacja nie udało się pobrać)
Gdzie robię błąd?
Z góry dziękuję za podpowiedzi.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1873
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

problem z robots txt

Post autor: endriu888 »

witam

nie robi Pan błędu, po prostu na planie free ten plik nie da się modyfikować, ponieważ to konto testowe free, jeśli Pan przejdzie na płatny plan pro lub vip, wszystko będzie działać tak jak Pan zmieni.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ