Strona 1 z 1

Problemy z oprogramowaniem i domenami

: 21 paź 2017, 19:57:35
autor: mbnplublin
Witam,

mam problem z założeniem strony z oprogramowaniem WordPress. Otóż niedawno założyłem stronę z darmową wersją [free] z darmową domeną: mbnplublin.cba.pl. W dniu wczorajszym dokonałem zakupu pakietu VIP, a dzisiaj domeny .pl (mbnplublin.pl). Niestety, od razu przenosił mnie na wersję z domeną cba.pl. I teraz zawsze gdy próbuję zainstalować oprogramowanie na tą domenę płatną, to proces instalacyjny przebiega bez problemu, ale on i tak dalej mnie przenosi na tą domenę bezpłatną. Oczywiście ta bezpłatna strona została usunięta, więc pokazuje że strona nie istnieje. Problem ten pojawia się tylko z WordPressem. Z innymi silnikami nie ma. Usuwałem kilka razy bazę danych oraz piki w FTP.

Co należy uczynić?

Dziękuje i pozdrawiam

EDIT

Po usunięciu wszystkiego co Bóg dał z FTP i zainstalowaniu od nowa oprogramowania, to teraz po wejściu w link otwiera się panel administratora - ten z danymi strony. Oczywiście nic to nie daje, powtarza się ciągle błąd i tak w kółko.

Problemy z oprogramowaniem i domenami

: 11 gru 2019, 22:57:53
autor: andy120
Witam,

Podłącze się pod ten problem gdyż również taki sam problem. W jaki sposób mogę usunąć swoją mojadomena.cba.pl z ftp-a aby pozostała tylko mojadomena.pl ?
Dodam iż w panelu admina usunąłem całą domenę mojadomena.cba.pl jednak strona nadal korzysta z plików umieszczonych z domeny cba.pl