Strona 1 z 1

REGULAMIN DZIAŁU "POGADUSZKI"

: 08 sie 2014, 14:08:07
autor: Venite
Regulamin działu "pogaduszki" obowiązuje od 08.08.2014r. aż do odwołania.

Regulamin może zostać zaktualizowany bez poprzedniego powiadomienia, informacje o aktualizacjach wraz z datami będą się znajdować na dole tego posta.
  1. Dział "pogaduszki" jest działem luźnym, którego tematy przewodnie nie pasują do żadnych z innych kategorii Forum.
  2. Posty w dziale "pogaduszki" mogą pisać tylko i wyłącznie osoby posiadające minimum pięć (5) sensownych postów na Forum. Posty niekwalifikujące się będą usuwane, a w przypadku wielokrotnego łamania tego punktu, ich autor zostanie nagrodzony ostrzeżeniem, w dalszej konsekwencji banem.
  3. Jeśli jest to możliwe, zobowiązuje się użytkownika do dopisywania się do istniejących już tematów (np. zbiorcze wątki z kawałami o danej tematyce) i używanie wyszukiwarki w celu niepowielania postów.
  4. W związku z nasilonym zjawiskiem spamowania i edycji postów po kilku tygodniach, celem dodania linku reklamującego strony, każda taka próba jest karana permanentnym banem od ręki i bez możliwości odwołania. Dodatkowo, posty "świeżaków" (do 10 postów) będą blokowane pod kątem ich edycji.
  5. Rozumiemy, że jest to dział offtopic, ale posty niewnoszące nic do tematów, tylko nabijające licznik u autora - będą usuwane, a po wielokrotnych próbach - nagradzane ostrzeżeniami.
Pierwsza wersja tego regulaminu została sporządzona dnia 08.08.2014.

Aktualizacje: -

REGULAMIN DZIAŁU "POGADUSZKI"

: 23 cze 2017, 16:48:26
autor: joannaa299
Niezłej jakości ten regulamin, oby wszyscy go idealnie przestrzegali, dzięki za te wszystkie porady :)
---
o mnie