Strona 1 z 1

Blog technologiczny

: 27 wrz 2019, 18:30:08
autor: dralsenas
Hej,

Od roku prowadzę bloga technologicznego. Posiadam kilkadziesiąt linków zwrotnych do mojego bloga (głównie z for internetowych) oraz według Google mam 10-20 unikalnych wizyt dziennie (6700 w ciągu roku) oraz około łącznie 3000 kliknięcia w link w wyszukiwarce. Jednak pomimo takich statystyk, blog nie grzeszy aktywnością - ktoś mi zwrócił uwagę na brak komentujących. Prosiłbym o ocenę treści bloga, jego wyglądu i ewentualne porady co poprawić. Jak on się ogólnie prezentuje?
Link:
Tech-World.ovh

Dodam, iż blog ten miał mi jedynie służyć jako zaplecze pozycjonerskie pod mój przyszły sklep internetowy, ale jakoś się z nim zżyłem.

Blog technologiczny

: 05 paź 2019, 02:38:37
autor: Jendru :)
Strona całkiem ładna i przejrzysta. Niestety za to dość nudna i pusta graficznie, polecam wygląd zacząć od zera i bardziej uszczegółowić layout. Najbardziej jednak skupiłbym się na zawartości strony, widzę że jest to blog z mała możliwością interakcji na niej? Zrób jakiś chatroom, forum czy coś podobnego (co zostawiam tobie, najlepiej powinieneś znać swoich odbiorców). No i zachęcać do rozmowy, to już kwestia dobrego pisania aby czasami rzucić coś we wpisie co wywoła nieco prowokacji na czytającym (tylko nie zapraszaj do komentowania na koniec wpisów bo to bardziej potrafi denerwować czytelnika niż robić coś pożytecznego).

Blog technologiczny

: 09 paź 2019, 12:32:35
autor: dralsenas
To jest blog, więc jakieś chatroomy nie wchodzą w grę. Na żadnym blogu nie widziałem czegoś takiego. Jest możliwość komentowania. Idę bardziej w kierunku czegoś podobnego do spidersweb.

Jednak nie mogę poradzić sobie z szablonem - pomimo iż powinien on wyglądać inaczej, to każdy właśnie motyw wygląda podobnie co teraz, czyli w wersji takiego nudnego bloga.

Co do prowokacji - mógłbym zobaczyć jakiś przykład?

Blog technologiczny

: 09 paź 2019, 16:24:56
autor: dralsenas
Poszedłem za Twoją radą. Zmieniłem motyw strony, dostosowałem do niego wpisy oraz dodałem wtyczkę Ankiety, dzięki której mogę pod koniec wpisu pytać o zdanie użytkowników. Zacząłem też dodawać jakieś kontrowersyjne treści.

www.tech-world.ovh/2019/10/09/czy-to-ju ... ego-zakup/

Co teraz o tym myślisz?

Blog technologiczny

: 19 lip 2020, 10:20:00
autor: Hybryda
Nie wiem jak było wcześniej ale mi się obecny wygląd podoba. Jest przejrzyście i stonowane kolory.

Blog technologiczny

: 19 lip 2020, 14:11:39
autor: endriu888
witam

z wyglądu prosty na standardowej skórce WP ale liczy się zawartość.ogólnie może być.