powiększenie kont

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

powiększenie kont

Post autor: juice »

Dla kont które zdejmą reklamę na rok, powiększamy max. pojemność konta. W przypadku zdjęcia za 49zł, pojemność zwiększa się z 1GB do 2GB, w przypadku 99 - do 3GB.

To powiększenie obowiązuje dożywotnio.

Czyli ktoś może potem po roku nie opłacić zdjęcia reklam ponownie a i tak pozostanie z kontem o wielkości 2GB lub 3GB. (ale również wrócą reklamy oczywiście)
Awatar użytkownika
svang
Posty: 204
Rejestracja: 18 gru 2011, 07:06:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: powiększenie kont

Post autor: svang »

Bez urazy ale za 99 złotych 3GB to przesada
za 2 GB mamy cenę 18,45 zł jest bardzo dobry hosting ,nie bede go reklamował,ale wiadomo wystarczy wpisać tani hosting w Google i mamy wyniki z opiniami na webhostingtalk.pl
Wiem,wiem wolna wola,ale przynajmniej podaj Adminie parametry tych kont
CPU itp,itd
juice pisze: To powiększenie obowiązuje dożywotnio.
Powim sąsiadowi On należy do tych rodzin długowiecznych :devil:
Nie dyskutuj z debilkami w necie,wpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu,a potem pokonają doświadczeniem!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x720

Re: powiększenie kont

Post autor: juice »

http://cba.pl/news/1320782726/

ceny się nie zmieniają, po prostu dodajemy do już istniejącego pakietu dodatkowe opcje, kompletnie za darmo... nie wiem komu ta zmiana może się nie podobać skoro jest tylko na lepsze...

za 99zł/49zł masz 300/120GB transferu i konto bez reklam na rok (i kilka innych dodatkowych funkcji jak brak zakazu hotlinkowania, domena j.pl, limit wielkości pliku powiększony do 100MB, codzienny pełen backup, oddzielna pula phpów w stosunku do darmowych klientów, itp. ). no i teraz dochodzi jeszcze maksymalna wielkość konta.


oczywiście że nie płaci się 49/99zł za samo powiększenie konta, może tak to zrozumiałeś? oferta została jedynie poszerzona i polepszona bez żadnych dodatkowych kosztów. krytyka ceny w kontekście darmowego, powiększenia konta nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Krzysiekn
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2013, 06:27:31
Strona na CBA.pl: krzysiekn.y0.pl
Lokalizacja: Myślenice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Safari Android 1280x800
Kontakt:

Re: powiększenie kont

Post autor: Krzysiekn »

Gdy kupie np pakiet za 49 zl to powieksza mi sie konto, a gdy za rok znowu kupie tez mi sie powiekszy ?
--
Krzysztof Niepsuj
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: powiększenie kont

Post autor: Venite »

Nie. Powiększenie jest jednorazowe (o 2 lub 3GB), ale stałe.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ