Download pliku ze strony

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
dietautratawagi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2017, 18:24:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Download pliku ze strony

Post autor: dietautratawagi »

Witam,
chcę uruchomić, pobieranie pliku ze strony. Zainstalowałem WooCommerce oraz WP-DownloadManager mimo konfiguracji obu żadna z wtyczek nie działa poprawnie.
WooCommerce właściwy link do pobrania pliku nie wyświetla się na stronie sklepu.
WP-DownloadManager nie wczytuje wybranego pliku na serwer, może należy coś zmienić w ustawieniach serwera?
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Download pliku ze strony

Post autor: endriu888 »

Witam!

Proszę podać link do strony i dokładnie wszystko opisać (można dodać screeny) i przysłać do nas: obsluga(malpa)cba.pl
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
dietautratawagi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2017, 18:24:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Download pliku ze strony

Post autor: dietautratawagi »

Dziękuję za reakcję, już poradziłem sobie z problemem. Sam namieszałem w czasie konfiguracji, wszystko działa prawidłowo.
Pojawił się jednak kolejny problem, myślę że to kwestia ustawień serwera albo konfiguracji plików WorldPress'a.
Po skonfigurowaniu WooCommerce i dedykowanej do niej bramki płatności przez Dotpay, chciałem sprawdzić jak zadziała pobranie pliku PDF ze strony po zapłacie
na koncie testowym Dotpay. Po kliknięciu zapłać nie przekierowuje mnie do płatności tylko wyświetla się pusta strona z banerem i odnośnikiem cba :)
Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1870
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: SeaMonkey Windows 1024x768
Kontakt:

Download pliku ze strony

Post autor: endriu888 »

Witam!

Już Panu napisałem na e-mail.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ