nie dziala- standard

Konfiguracja WordPressa i innych skryptów blogowych.
adek8531
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, 23:00:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

nie dziala- standard

Post autor: adek8531 »

Witam wszystkich, strona zrobiona w wordpressie, założone konto w cba, wgrany wordpress, na początek chciałem "nadgrac" swoje pliki na startowe wordpressa ale kicha z tego wyszla izrobil sie nie maly burdel wiec kasacja wszystkiego i wgrywanie mojego wordpressa z kompa- calosciowo, ze względu na lacze- kilka godzin zabawy a raczej oczekiwań.. Wszystko sie zgralo, roblemy z otwarciem wp_config czy jakos tak zrobiony i sie odpala ale pusta strona, kokpit--- motywy i zmiana na mój motyw no i odpalili ale nie moja strona a moty sie odpalil, kasacja wp content (nie wiem po co- z bezsilności) i wgrywanie na nowo- to samo. Ktos pomoże? Jestem w tym prawiczkiem a juz się to mnie nie podoba ale obiecałem ze zrobię te stronę i sie nie poddaje. Ogólnie 9h wgrywania/kasowania i nic z tego. Mam juz wgranego wordpressa, odpala na moim adresie ale czysty motyw a nie przerobiony przeze mnie. O vo chodzi? Proszę o szybka pomoc bo miało byc na piatek a tu juz 5 dzień spóźnienia :/

ED: Wyświetla sie tylko motyw plus zdjęcia które wstawiłem do folderu imagess usowajac standardowe a nowym najladajac nazwy tych standardowych, reszta to czysty motyw, moje strony, ich treści wtyczki nie zostają pokazane a w panelu kokpitu ich nie ma (wtyczka formularzy)


ED: probujac przerzucic baze danych usunalem z locala baze co sie nazywala phpmyadmin czy jakos tak i teraz to zablokowalo mi dostep niemal do wszystkich dzialan... cokolwiek nie klikne to wyskakuje "phpmyadmin.pma__tracking", spartolilem wszystko i cala paraca na marne? czy da sie to jakos odzyskac wszystko zeby bylo dobrze?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

nie dziala- standard

Post autor: Venite »

adek8531, podaj adres strony i opisz problem krok po kroku - bo niewiele jestem w stanie niestety zrozumieć. Jak to wygląda teraz a jak ma wyglądać?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ