Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Wszystko co nie mieści się w żadnej innej kategorii forum. Rozmowy na każdy temat.
fanauto1
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 21:21:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Post autor: fanauto1 »

Hej, identycznie jak w temacie ciekawi mnie instalacja oczyszczalni przydomowej, czy kupował ktoś oczyszczalnie tunelową w firmie http://oczyszczalnieprimeko.pl ?
Zasadniczo jestem z Orchowa, a oni montują oczyszczalnie biologiczne właśnie na moim rejonie. Lecz nim zamówię u nich oczyszczalniebiologiczne chciałbym poznać jakiekolwiek opinie, bo nie jest to najtańszy zakup, a nie chciałbym potem mieć kłopotów z tą oczyszczalnią, chciałbym dokonać zakup, który będzie mi służył przez długie lata najlepiej bezawaryjnie.
foldare
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2017, 00:57:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Post autor: foldare »

To raczej nie jest najtańszy zakup, powiem Ci wręcz szczerze, że jak chodzi o mnie, to wolałbym chyba darmowe maszyny tego typu, które same z siebie oczyszczają należycie ścieki, bez pakowania się w jakieś wiesz, długoterminowe kredyty inwestycyjne na coś tak dodatkowego. To już wolałbym zainstalować pojemne szambo albo zamawiać wywozy, choćby co 2-3 miesiące i mam problem z głowy.
Tomilawa
Posty: 10
Rejestracja: 14 lip 2015, 21:23:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Post autor: Tomilawa »

Ciekawą opcją na wykonania szamba będą bloczki karemzytowe, które potrafią oddychać w przeciwieństwie do zwykłych betonowych bloków. O nich można wiele tutaj przeczytać i dowiedzieć się wielu ważnych kwestii http://leca.pl/sites/default/files/08-p ... k-leca.pdf Warto stosować nowe, innowacyjne technologie.
Awatar użytkownika
adder33
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2017, 19:18:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox MacOS 1280x800

Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Post autor: adder33 »

Nie mam w tym obszarze tematycznym wiedzy... Dlatego też niezbyt jestem w stanie pomóc...
W realnym świecie wszyscy zmuszają się nawzajem do różnych rzeczy
ODPOWIEDZ